STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA IX Półmaraton Dąbrowski - Dąbrowa Górnicza - 2016-04-10

LISTA STARTOWA IX Półmaraton Dąbrowski
Dąbrowa Górnicza - 2016-04-10

REJESTRACJA - IX Półmaraton Dąbrowski

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (Półmaraton)
L.p. Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
11TOMCZYK ŁUKASZ1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
22KWAŚNIEWSKI WOJCIECH1987BĘDZINPolskaTak
33PAJĄK GRZEGORZ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
44KAWCZYK MAREK 1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
55KOŚCIEŃ BARTOSZ1984DĄBROWA GÓRNICZABIEGAJ Z BRAZYLIĄPolskaTak
66STASIŃSKI ARTUR1975PRECZÓWPolskaTak
77KOZAR ŁUKASZ1986CZELADŹPolskaTak
88BROL PIOTR1985SIEMIANOWICEPolskaTak
99MIGZA SABINA1985DĄBROWA GÓRNICZANIEPANIKUJ.PLPolskaTak
1010STACHURKA ŁUKASZ1981DĄBROWA GÓRNICZAWYLEWKICEMENTOWE.PLPolskaTak
1111GIL DOMINIKA1986SIEMIANOWICETWOJ PLAN MOJA DIETAPolskaTak
1212MLECZKO MATEUSZ1990SOSNOWIECPolskaTak
1313KARWETA MAREK1988KATOWICESKPB KATOWICEPolskaTak
1414KUBECKO MICHAŁ1988KATOWICEBIEGAM PO ŚLĄSKUPolskaTak
1515GUT KRZYSZTOF1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1616BARTOSZEK PAWEŁ1983KATOWICEWARTA RUNNERS KATOWICEPolskaTak
1717GOLKA BEATA1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1818BATKOWSKI JERZY1986ZIELONKIPolskaTak
1919SKOTNICZNA KAROLINA1995DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
2020SKOTNICZNY RYSZARD1962DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
2121LEŚNIAK TOMASZ1984DĄBROWA GÓRNICZAKRZYWDA TEAMPolskaTak
2222CZARNECKI ADAM1956DABROWA GORNICZANIEZRZESZONYPolskaTak
2323SĘPIOŁ ADAM1980TYCHYPolskaTak
2424NOWAKOWSKI MAREK1982BĘDZINMUSIAŁ RUNNINGPolskaTak
2525MACIĄG DANIEL1982TYCHYVEGE RUNNERSPolskaTak
2626SERWACZAK JOANNA1992ZABRZEBIEGAMY Z SERCEM.PLPolskaTak
2727OLEJNICZAK AGNIESZKA1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
2828SOWA ŁUKASZ1982KATOWICEPolskaTak
2929WOŚ KATARZYNA1985SOSNOWIECPolskaTak
3030BOROŃCZYK JOLANTA1991SOSNOWIECPolskaTak
3131IBROM MATEUSZ1992ZABRZEBIEGAMY Z SERCEM.PLPolskaTak
3232WOŚ BARBARA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
3333KRÓLIKOWSKA AGNIESZKA1984SOSNOWIECBATMAN BIEGA ;)PolskaTak
3434WĄSIK KRZYSZTOF1980DĄBROWA GÓRNICZAWĄSATEGAWRONYPolskaTak
3535KURZEJA ARTUR1973KATOWICEGEODEZJA AKPolskaTak
3636STACHOWIAK DAGA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
3737BERGER JUREK1962DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
3838KARDAS PAWEŁ1983ZAWIERCIEPolskaTak
3939RAK ŁUKASZ1988CHLEWICEPolskaTak
4040KRZYSZKOWSKA AGNIESZKA1980GLIWICESBRTPolskaTak
4141ŻESŁAWSKA MONIKA1975ZAWIERCIEKS VICTORIA ZAWIERCIEPolskaTak
4242ŻESŁAWSKI ROBERT1972ZAWIERCIEVICTORIA ZAWIERCIEPolskaTak
4343ŻYDEK RAFAŁ1984CHORZÓWJIGSAW ROOMS KATOWICEPolskaTak
4444GRAMATYKA MARIUSZ1990DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
4545KAŹMIERCZYK ANDRZEJ1969BĘDZINFOJADOR Z.D.PolskaTak
4646KOLONKO JUSTYNA1975CHORZÓWGOGGLE PAE TEAMPolskaTak
4747KOLONKO MIROSŁAW1970CHORZÓWGOGGLE PAE TEAMPolskaTak
4848PRYCHODKO BARTŁOMIEJ1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
4949ŻYDEK MONIKA1985CHORZÓWJIGSAW ROOMS KATOWICEPolskaTak
5050MRÓWCZYŃSKI PAWEŁ1973TYCHYPolskaTak
5151GRZESIK PAWEŁ1979DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
5252BROŻEK TERESA1986TYCHYW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
5353SANDER KORNEL1972TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
5454KURCZYNA WIOLETA1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
5555KURCZYNA PRZEMYSŁAW1982DĄBROWA GÓRNICZAPOZAKRECENI.PLPolskaTak
5656KOŁODZIEJ DARIUSZ 1982DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA MORSUJEPolskaTak
5757HYLA DARIUSZ 1969DĄBROWA GÓRNICZACAFE MOBILE TEAMPolskaTak
5858DUDEK PAWEŁ1978KATOWICEPolskaTak
5959MORMUL PRZEMEK1980KRAKOWPANALPINAPolskaTak
6060POGONOWSKI MARCIN1976ORZESZEPolskaTak
6161NIEWIADOMSKA DARIA1979RADZIONKÓWPolskaTak
6262PACUŁA ANDRZEJ1964GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolskaTak
6363DZIERŻEK MAGDALENA 1978DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
6464JACHOWICZ ŁUKASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
6565KOŚMIDER MATEUSZ1990SIEMIANOWICEPolskaTak
6666LECHOWICZ PRZEMYSŁAW1984SOSNOWIECPolskaTak
6767FRANKIEWICZ MARIUSZ1980KATOWICEPolskaTak
6868KAŁUŻA DAWID1990BYTOMPolskaTak
6969SZCZĘSNA-SOBCZYK MARLENA1975DABROWA GORNICZASPARTAPolskaTak
7070SZWEDA PIOTR1968BYTOMMGBPolskaTak
7171DROZD DANIEL1976BĘDZINPolskaTak
7272MOLIŃSKI TOMASZ1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
7373WIECZOREK  ŁUKASZ 1978SOSNOWIECPolskaTak
7474STELMANSKI SEBASTIAN1993DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
7575OSTROWSKI RAFAŁ1977OPOLEPolskaTak
7676MEJDER ARKADIUSZ1982KATOWICEPolskaTak
7777BAŁDYS DARIUSZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
7878KRUCZEK GRZEGORZ1976DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
7979KMERA TOMASZ1978SOSNOWIECPolskaTak
8080RYSZTOWSKI MICHAŁ1978DĄBROWA GÓRNICZAREDENPolskaTak
8181TRZEJA ZDANOWSKA DOROTA1973BĘDZINPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
8282BUBAŁA ŁUKASZ1986SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBUBA TEAMPolskaTak
8383MAŁEK PIOTR1979ZAWIERCIEPolskaTak
8484MAJERCZYK PAWEŁ1986SOSNOWIECBUDOWLANI SOSNOWIECPolskaTak
8585CHMIELARSKI ROBERT1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
8686KRÓL MARCIN1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
8787BORCUCH EWELINA1982PRECZÓWNIEPANIKUJ.PLPolskaTak
8888JĘDRUSIK  JAKUB1976DĄBROWA GÓRNICZAZMUSIŁA MNIE ZŁA KOBIETA :)PolskaTak
8989WIECZOREK RADOSŁAW1990SOSNOWIECPolskaTak
9090GAWINKOWSKA KLAUDIA1991SOSNOWIECPolskaTak
9191GAJEWSKI PAWEŁ1975TOPOROWICEPolskaTak
9292BIAŁOŻYD BOŻENA1959WROCŁAWPolskaTak
9393BIAŁOŻYD ANDRZEJ 1958WROCŁAWPolskaTak
9494NAJBOR RAFAŁ1975CZELADŹPolskaTak
9595CIEŚLIK DAREK1979BĘDZINPolskaTak
9696WIECZOREK MICHAŁ1984CZELADZPolskaTak
9797STACHNIAK SEBASTIAN1984SOSNOWIECPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
9898KNAŚ ŁUKASZ1983PIEKARY ŚLĄSKIEF-TEAMPolskaTak
9999HATLAPA KRZYSZTOF1982WOJKOWICE KOŚCIELNEOSP WOJKOWICE KOŚCIELNEPolskaTak
100100ZASĘPA MICHAŁ1982DĄBROWA GÓRNICZAG4PolskaTak
101101HORZELA PIOTR1976STRZYŻOWICESTRZYŻOWICE TEAMPolskaTak
102102JAKUBIEC ANETA1975CZELADŹPolskaTak
103103JAKUBIEC MACIEJ1975CZELADŹPolskaTak
104104SOCHA PIOTR1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
105105PLONKA PIOTR1988KRAKOWPolskaTak
106106WITEK DARIUSZ1973KATOWICEWUJEK BIEGAPolskaTak
107107BORCIUCH RAFAŁ1973BĘDZINPOGORIA MORSUJEPolskaTak
108108BORKOWSKI PRZEMYSŁAW1972SOSNOWIECTRENUJTRIATHLON.PLPolskaTak
109109BUGAJ  GRZEGORZ 1974MYSŁOWICETRAVOISPolskaTak
110110DAWID MICHAŁ1981TYCHY40-LATEK TYCHYPolskaTak
111111BŁASZCZYK DOMINIK1988GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolskaTak
112112PATYRA ŁUKASZ1983WROCŁAWPolskaTak
113113MICKIEWICZ BARTŁOMIEJ1977DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
114114WINTER ANETA1968DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
115115MOLIŃSKA MAGDALENA1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
116116MITAS DAMIAN1976RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMPolskaTak
117117KASPRZYK WIESŁAW1959SOSNOWIECPolskaTak
118118ŁUKOWIEC MARLENA1987DĄBROWA GÓRNICZAKRZYWDA TEAMPolskaTak
119119LUKASCZYK MARIUSZ1978RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
120120SKRZYPEK GRZEGORZ 1970DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
121121BORYKA ANDRZEJ1958DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
122122ZAJĄC MONIKA1978DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
123123ZAJĄC ADAM1976DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
124124STAWARZ MARCIN1974DULOWAPolskaTak
125125IFCZOK KATARZYNA1987BĘDZINPolskaTak
126126BAJOR ARTUR 1975DĄBROWA GÓRNICZANIEZRZESZONYPolskaTak
127127KASPRZYK GRZEGORZ1966DABROWA GÓRNICZAPolskaTak
128128WIKTOR ARKADIUSZ1973SOSNOWIECPolskaTak
129129GABRYSIAK GRZEGORZ1974RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
130130KRAWCZYK TOMASZ1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
131131WŁOSEK IZABELA1971DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
132132BUCZYŃSKI ARKADIUSZ1974BOLESŁAWPolskaTak
133133BUCZYŃSKI MARIUSZ1982BOLESŁAWPolskaTak
134134MARSZAŁEK MAGDALENA1984BĘDZINPolskaTak
135135WIERZCHOWSKI SEBASTIAN 1978BĘDZINPolskaTak
136136KOWAL TOMASZ1976BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
137137MORCHAT PAWEŁ1976BĘDZINCALA NAPRZÓD!!!PolskaTak
138138MIKOŁAJEK MARZENA1990DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
139139KONRAD MARCIN1982ZAWIERCIEBRACIA TEAM ZAWIERCIEPolskaTak
140140KONRAD ARTUR1977ZAWIERCIEVICTORIA ZAWIERCIEPolskaTak
141141KLUSKA MICHAŁ1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
142142MOŃKA MARTA1984KATOWICEPolskaTak
143143BIZON KATARZYNA1981KRAKÓWPolskaTak
144144PIEKARCZYK DAWID1989ŁAZISKA GÓRNEPolskaTak
145145KAŃTOCH ŁUKASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
146146KOŁOSOWSKI MICHAŁ1979RYBNIKPolskaTak
147147MISIEWICZ NATALIA1989DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
148148WARCHOŁ PAWEŁ1978SOSNOWIECPolskaTak
149149UNUCZEK TOMASZ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
150150WOLA RADOSŁAW1972SOSNOWIECPolskaTak
151151ZAJĄC IWONA1982SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
152152OKRAJNI  PRZEMYSŁAW 1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
153153BANACH MAGDA1994BĘDZINPolskaTak
154154OPAŁKA JAROSŁAW1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
155155WYDMAŃSKI PIOTR1973SOSNOWIECPolskaTak
156156BUDZOWSKA MARTA1970DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
157157WOLNY MACIEJ1975KATOWICEPANEWNICKIE LISYPolskaTak
158158PUDLIK PAWEŁ1977DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
159159ROKITA TOMASZ1979SŁAWKÓWPolskaTak
160160KWIECIŃSKI DONAT1962BĘDZINPolskaTak
161161MOKRZYCKI DARIUSZ1968MIKOŁÓWPolskaTak
162162JABŁOŃSKI ADAM1972SOSNOWIECOTTIMAPolskaTak
163163JABŁOŃSKI MAREK1972DĄBROWA GÓRNICZAOTTIMAPolskaTak
164164KARWICKI ERWIN1942MYSLOWICEPolskaTak
165165KOT EUGENIUSZ1935KATOWICEPolskaTak
166166KUREK EDWARD1939KATOWICEMOSIR CZELADZPolskaTak
167167MIKOŁAJCZYK PIOTR1940BĘDZINTKKF CZELADZPolskaTak
168168TOMECKI JERZY1941MYSŁOWICEPolskaTak
169169TREFON EMANUEL1941PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
170170TYKA EDWARD1943ŚWIETOCHOWICENIESTOWARZYSZONYPolskaTak
171171WIDERA MARIAN1945KATOWICEPolskaTak
172172WOJCIK STANISLAW1943DABROWA GORNICZAZWIĄZEK POLSKICH SPADOCHRONIARZY O/KATOWPolskaTak
173173PIRÓG KONRAD1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
174174KAMIŃSKI PIOTR1977SOSNOWIECFRACHT FWO POLSKA RUNNING TEAMPolskaTak
175175GOŁĄBEK JOANNA1983SOSNOWIECSG SQUADPolskaTak
176176ŚMICH MATEUSZ1982CZĘSTOCHOWAPolskaTak
177177MSZYCA PAWEŁ1964WŁADYSŁAWÓWPolskaTak
178178GICZEWSKI GRZEGORZ 1965BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
179179ŚWIERCZYŃSKI MAREK1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
180180MARYAŃSKI KRZYSZTOF1983RYBNIKPolskaTak
181181CZAPKIEWICZ GOSIA1972ROGOŹNIKSPARTANIE DZIECIOMPolskaTak
182182GRELA SŁAWOMIR1964ZAWIERCIEPolskaTak
183183CZOPEK MIROSŁAW1961SKAŁKAPolskaTak
184184STACHURA MARIUSZ1972ANDRYCHÓWPolskaTak
185185ŚWIERCZEWSKA MAŁGORZATA1974SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
186186ŚWIERCZEWSKI KRZYSZTOF1976SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
187187MAKOWSKA AGNIESZKA1973SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
188188MAJEWSKI GRZEGORZ1979KNURÓWPolskaTak
189189STYPUŁA GRZEGORZ1973ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaTak
190190WALASZEK SŁAWOMIR1986GILOWICEPolskaTak
191191LEITNER RAFAŁ1990RYBNIKPolskaTak
192192NOWAK-BRZEZIŃSKA AGNIESZKA1978MYSŁOWICEPolskaTak
193193TRYBOWSKI ŁUKASZ1978MYSŁOWICEDNF RUNNERS VERY LTD.PolskaTak
194194MYRTA ARTUR1983WOJKOWICEPolskaTak
195195NIEPSUJ MARCIN1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
196196JĘDRYCHA ARTUR1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
197197CEGIELSKI MICHAL1970BĘDZINPolskaTak
198198CHOJOWSKA EDYTA1972DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
199199CHOJOWSKI OSKAR1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
200200NAWOTKA ALEKSANDRA1974KATOWICEWELNOWIETZPolskaTak
201201PYTA KRZYSIEK1978KATOWICEWELNOWIETZPolskaTak
202202ŚWIĄTEK MARIUSZ1969BĘDZINPolskaTak
203203ŚWIĄTEK KONRAD1995BĘDZINPolskaTak
204204PAWEŁCZYK KAMIL1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaTak
205205BUCHALIK ARKADIUSZ1973CZELADŹPolskaTak
206206GAJEWSKA JOANNA1990DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
207207PIASECKI LESZEK1965KATOWICEPolskaTak
208208SZECÓWKA ANETA1979BISKUPICEPolskaTak
209209BUCZKOWSKI MARIUSZ1966KATOWICEPolskaTak
210210MALICKA  ANGELIKA1983ROKITNO SZLACHECKIEPolskaTak
211211JĘDRYCHA ZBIGNIEW1952SOSNOWIEC50,00PolskaTak
212212FARUGA KATARZYNA1992SUSZECPolskaTak
213213KARLIK MATEUSZ1991DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
214214ŚMICH KRZYSZTOF1960CZĘSTOCHOWAPolskaTak
215215KACZOR ARKADIUSZ1986SOSNOWIECPolskaTak
216216KORPUS-MIELCZARSKA KATARZYNA 1982SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
217217FORMICKI RAFAŁ1995ZAWIERCIEVICTORIA ZAWIERCIEPolskaTak
218218GUZY ANDRZEJ1960DĄBROWA GÓRNICZAJW 3940 AGATPolskaTak
219219GRONOWSKI  WALDEMAR1962BYTOMSPARTANIE DZIECIOMPolskaTak
220220MYSIAK ARKADIUSZ1982CHORZÓWWARTA RUNNERS KATOWICEPolskaTak
221221MAJ ADRIAN1984ZAWIERCIEPolskaTak
222222SOBOTA MICHAŁ1989TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
223223WAWRZYCZEK GRZEGORZ1968ZABRZERUNNING TEAM ZABRZEPolskaTak
224224STAWINOGA JACEK1968LUBARTÓWPolskaTak
225225DĄBROWSKI KAROL1974KRAKÓWZZB ZAKRZÓWEKPolskaTak
226226ZYCH TOMASZ1986DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
227227GRABOWSKI RAFAŁ1982ŻARNOWIECPolskaTak
228228WÓJCIK ARTUR1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
229229TARCZEWSKI TOMASZ1979ZAWIERCIETARCZA TRIATHLON TEAMPolskaTak
230230PODSTAWNY RAFAL1982SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
231231PIEKARCZYK SŁAWOMIR1989OSTRZESZÓWUNIWERSYTET ŚLĄSKIPolskaTak
232232KRÓL PRZEMYSŁAW1978ZAWIERCIEPolskaTak
233233POSŁUSZNY  DOMINIK1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
234234URYCH ŁUKASZ1980KATOWICEPolskaTak
235235BEZAK KRZYSZTOF1975BĘDZINPolskaTak
236236BRODIUK NORBERT1973GLIWICETRAINPAULPolskaTak
237237SOBIERAJ DANIEL1981SOSNOWIECSOBEK TEAMPolskaTak
238238KWAPIEŃ ARTUR1972SOSNOWIECHEALTHY BODYPolskaTak
239239KWAPIEŃ RAFAŁ1973SOSNOWIECHEALTHY BODYPolskaTak
240240OŚCIŁOWICZ WOJTEK1972SOSNOWIECHEALTHY BODYPolskaTak
241241HELLWIG ADAM1976MYSŁOWICEPolskaTak
242242JASIŃSKI DAMIAN1978TARNOWSKIE GÓRYTANIEBLACHY.PLPolskaTak
243243IBROM-JASIŃSKA JUSTYNA1981TARNOWSKIE GÓRYANGELARTSTUDIO.PLPolskaTak
244244RAKOWSKI WOJCIECH1970DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
245245KRAWCZYK BARTOSZ1978DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BUGAJPolskaTak
246246KOCZWARA PAWEŁ1970DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
247247THAL MARIUSZ1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
248248RUS MARTA1975SŁAWKÓWSGB "SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE"PolskaTak
249249KLUCZEWSKI JAN1954DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
250250CIEŚLIK  PAWEŁ1975SOSNOWIECPolskaTak
251251 CEREMUGA ZBIGNIEW1962MIKOŁÓWBBL MIKOŁÓWPolskaTak
252252GAJOS JACEK1982KATOWICEPolskaTak
253253JURECZKA MARCIN1984SOSNOWIECSAINT GOBAIN SQUADPolskaTak
254254LIPKA SEBASTIAN1980OGRODZIENIECZABIEGANY-TATA.BLOGSPOT.COMPolskaTak
255255HOŁYŃSKI TOMASZ1975KNURÓWPolskaTak
256256HAJDUK MAREK1981BYTOMPolskaTak
257257OCIEPKA MILENA1992DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
258258RACINOWSKI PIOTR1979DABROWA GORNICZAPolskaTak
259259MULARCZYK AGNIESZKA 1978ZAWIERCIEVICTORIA ZAWIERCIEPolskaTak
260260WYCZÓŁKOWSKI ARTUR1986KRAKÓW-PolskaTak
261261DACYK SYLWESTER1979DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADPolskaTak
262262INGLANT ZBIGNIEW1966CHORZÓWRUNLOG.COMPolskaTak
263263RUBINIEC ADAM1971SIEMIANOWICE ŚL.MESSERPolskaTak
264264RAK AGATA1982CHLEWICEPolskaTak
265265KITA PAWEŁ1978DABROWA GORNINCZAPolskaTak
266266BARTOSIEWICZ MARTA1978DABROWA GORNINCZAPolskaTak
267267GENDZIWEŁNA JACEK1970PIEKARY ŚLĄSKIEMESSERPolskaTak
268268MOŚCIŃSKI MATEUSZ1983DĄBROWA GÓRNICZABUREAU VERITASPolskaTak
269269CEREMUGA ZBIGNIEW1962MIKOŁÓWBBL MIKOŁÓWPolskaTak
270270PINKAWA GRZEGORZ1979KATOWICEPolskaTak
271271KORDUŁA KAROL1988RYBNIKPolskaTak
272272URBAŃSKI MARIUSZ1984SOSNOWIECPolskaTak
273273PRABUDZKI  KAMIL1980DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADPolskaTak
274274WYCISŁO JOANNA1975RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
275275JĘDRZEJCZYK TOMASZ1978KRAKÓWCHYBA NIE DAM RADYPolskaTak
276276BALCEREK MICHAŁ1985BĘDZING4PolskaTak
277277ŚLIWA ANNA1988DĄBROWA GÓRNICZAG4PolskaTak
278278JANOCHA AGNIESZKA1979ŻARKI LETNISKOAMBITNI AMATORZY MYSZKÓWPolskaTak
279279JANOCHA PIOTR1979ŻARKI LETNISKOLIBERO MYSZKÓWPolskaTak
280280RAWŁUSZEWICZ WALDEMAR1966ZABRZEPolskaTak
281281MAŁOLEPSZY ŁUKASZ1983MYSŁOWICE1983PolskaTak
282282RUSIN EWA1963DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
283283CHRZANOWSKI CZESŁAW1960SOSNOWIECKLUB HDK PCK PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁAPolskaTak
284284SARKOWICZ  DAMIAN 1993KATOWICEG4PolskaTak
285285BAJGER KONRAD1961SOSNOWIECPolskaTak
286286KOZIEŁ PIOTR1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
287287WALKOWSKI HENRYK1955SOSNOWIECPolskaTak
288288PASIEKA PAULINA1982KATOWICEPO ROBOCIEPolskaTak
289289PASIEKA PRZEMYSŁAW1980KATOWICEPO ROBOCIEPolskaTak
290290UDERSKA ANNA1966NYSAPolskaTak
291291GLIŃSKA DZIEDZIC DARIA1973GŁUCHOŁAZYPolskaTak
292292BARTNIK SEBASTIAN1976JASTRZĘBIE-ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPolskaTak
293293JAWORSKI KRZYSZTOF 1966KATOWICEPolskaTak
294294TOBOR GABRIEL1961RADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMPolskaTak
295295LEWANDOWSKI JÓZEF1966KATOWICENZPolskaTak
296296RYMARCZYK PIOTR1976SIEMIANOWICE ŚLĄSKIENIGHT RUNNERSPolskaTak
297297RUBINIEC NATALIA1978SIEMIANOWICE ŚL.PolskaTak
298298CIEMIĘGA MICHAŁ1988DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
299299ŁAZINKA MARCIN1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
300300MADEJ TOMASZ1978KRAKÓWPolskaTak
301301KUBICZEK JOANNA1994SŁAWKÓWPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
302302MARCINIAK MICHAŁ1978KATOWICEMESSERPolskaTak
303303SZULC WOJCIECH1997DĄBROWA GÓRNICZAG4PolskaTak
304304KSIĄŻEK GRZEGORZ1988TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPolskaTak
305305KASPRZYK ŁUKASZ1985SOSNOWIECPolskaTak
306306FILIPCZYK BARBARA1983BĘDZINPolskaTak
307307MOJ KRZYSZTOF1981RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
308308ZWOLIŃSKA MAGDALENA1975TYCHYTUNNERTRIPPolskaTak
309309ZWOLIŃSKI PRZEMYSŁAW1972TYCHYRUNNERSTRIPPolskaTak
310310FRANKOWICZ ARKADIUSZ1977BĘDZINPolskaTak
311311PIELOCH GRZEGORZ1979BĘDZINPolskaTak
312312WYPYSIŃSKI DANIEL1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
313313SEMENIUK PAWEŁ1991SOSNOWIECPolskaTak
314314SZESZKO DOROTA1964GLIWICEPolskaTak
315315SZESZKO SŁAWOMIR1965GLIWICEPolskaTak
316316WROCŁAWEK MAGDALENA1972SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
317317ADAMCZAK GRZEGORZ 1980KATOWICETRAVOISPolskaTak
318318GABAŁA MICHAŁ1977SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
319319KUŁAKOWSKI GRZEGORZ1979DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
320320WĘDRASZEK  KRYSTIAN 1977ŁAZYPolskaTak
321321KIEŁKOWSKA KAROLINA1994DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
322322WYSOCKI MARIUSZ1976PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
323323BARAN DARIUSZ1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
324324WIATR KRYSTIAN1984TYCHYWF SPORTRUN TEAMPolskaTak
325325KALETA ŁUKASZ1982GLIWICEPolskaTak
326326PACHURKA EWA1991JAROCIN1991PolskaTak
327327ŚWIDER MARIUSZ1981SOSNOWIEC#CZELADZBIEBAPolskaTak
328328ŻŁOBECKI PAWEŁ1991DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
329329PALKA  ADAM1976BĘDZINPolskaTak
330330NOWAK STEFAN1959TYCHYPolskaTak
331331MICUDA JAN1950MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaTak
332332WÓJCIK DAWID1978DĄBROWA GÓRNICZAK.S DZIŃDZIOŁPolskaTak
333333DWORNICZAK ŁUKASZ1985KATOWICEPolskaTak
334334KUCZBORSKI RADOSŁAW1980BYTOMBIEGAMY Z SERCEMPolskaTak
335335GOROL MAREK1959MYSŁOWICETRAVOISPolskaTak
336336SŁOWIK ŁUKASZ1986KATOWICEPolskaTak
337337GÓRNIAK ADAM1968SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
338338WOJCIECHOWSKA ROMUALDA1962DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
339339WOJCIECHOWSKI MARCIN1961DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
340340JASKUŁA GRZEGORZ1988USTRZYKI DOLNEPolskaTak
341341KUSZKA MICHAŁ1981MIKOŁÓWBBL MIKOŁÓWPolskaTak
342342NITKA JACEK1966TYCHY40-LATEK TYCHYPolskaTak
343343GUZIK GRAŻYNA1969SOSNOWIECPolskaTak
344344RADOMSKI JACEK1971SOSNOWIECPolskaTak
345345KUC MARCIN1973SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaTak
346346ŁYSEK TOMASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
347347KUDELA PIOTR1974WARSZAWAPolskaTak
348348MUSZYŃSKI KRZYSZTOF1973SOSNOWIECPolskaTak
349349KORDAS PIOTR1978SOSNOWIECPolskaTak
350350STĘPIEŃ ROBERT1965WOLBROMWOLBROM TEAMPolskaTak
351351DUDA RADOSŁAW1990OŻAROWICEGB GWAREK TGPolskaTak
352352CEBULA RENATA1971IMIELINZORGINICIPolskaTak
353353CEBULA ANDRZEJ 1972IMIELINZORGINICIPolskaTak
354354MACHNIK ARTUR1985RYBNIKORZEŁ TEAMPolskaTak
355355SAKWA ANETA1971SOSNOWIECPolskaTak
356356WIECZOREK LUCJAN1979CHORZÓWZABIEGANY JOGINPolskaTak
357357BOROWIAK PIOTR1976BYTOMPolskaTak
358358BIEŃ MARIUSZ1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
359359TUREK RAFAŁ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
360360SZATNIEWSKA AGNIESZKA1977BĘDZINPolskaTak
361361ŁUKASZEK MONIKA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
362362ŁAPOT DARIUSZ1971KATOWICENIEZRZESZONYPolskaTak
363363ROZMUS AGNIESZKA1988DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
364364STĘPNIEWSKI WOJCIECH1978BIERUŃPolskaTak
365365ŚCIGAJ DARIUSZ1975DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
366366KRÓL PAWEŁ1975TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
367367KOZIOŁ PAWEŁ1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
368368PAJĄK MICHAŁ1982DĄBROWA GÓRNICZAAKTYWNA DĄBROWAPolskaTak
369369BOŃCZYK ZDZISŁAW1963RYBNIKPolskaTak
370370RYDZYK LUKASZ1977KOLBARKPolskaTak
371371KAMIONKA  JACEK 1975KOLBARKPAS-KAMPolskaTak
372372MATUSZAK PIOTR1973BĘDZIN-PolskaTak
373373BAZYL ADAM1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
374374CICHOŃ JOANNA1983MIERZĘCICEPolskaTak
375375CICHOŃ ROMAN1979MIERZĘCICEPolskaTak
376376SOWIŃSKI ŁUKASZ1975SOSNOWIECPolskaTak
377377RYBARZ WITOLD1971BRZESZCZEŻWIROWNIA PRZECIESZYNPolskaTak
378378JACZYK MAGDALENA1980PARKOSZOWICESPARTAPolskaTak
379379FRĄCKIEWICZ PAWEŁ1981BUKOWNOSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
380380MAJEROWSKI MARCIN1983SIEWIERZRADNY SIEWIERZ-PIWONPolskaTak
381381MAJEWSKI JAN1956DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
382382GĄGOL ANNA1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
383383GĄGOL IRENEUSZ1966DĄBROWA GÓRNICZARUN 4 FUNPolskaTak
384384RÓŻAŃSKA JOANNA1984ORZESZEBRYGADA BIEGOWA BEZDECHPolskaTak
385385SŁAWCZYK DARIUSZ1976ZAWIERCIEPolskaTak
386386ADAMCZYK ADAM1980DĄBIEPolskaTak
387387KRYZIA EMILIA1976DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
388388KRYZIA GRZEGORZ1973DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
389389KONTOWICZ RAFAŁ1974MYSŁOWICEMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IPolskaTak
390390KOCEL ANDRZEJ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
391391MASARCZYK PIOTR1980SZCZERBICEPolskaTak
392392MOTYL KATARZYNA1987OLKUSZTEAM OLKUSZPolskaTak
393393MOTYL ARTUR1983OLKUSZTEAM OLKUSZPolskaTak
394394GRUNER MARTA1991GŁUCHOŁAZYPolskaTak
395395MOŃ SEBASTIAN1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
396396NOWAK KORNELIA1978DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
397397FLORECKI ANDRZEJ1955GLIWICEAKMB PEDZIWIATR GLIWICEPolskaTak
398398WASZKIEWICZ TOMASZ1974DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
399399MOTYL ALOJZY1958OLKUSZTEAM OLKUSZPolskaTak
400400SIENKAN ELŻBIETA1965BĘDZINTKKF CZELADŹPolskaTak
401401OLSZEWSKI MAREK1968SŁAWKÓWSGB SAMOSIĘNIEPRZEBIEGNIEPolskaTak
402402BANASIK ANDRZEJ1981SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
403403SIWEK  SEBASTIAN1972BYTOMPolskaTak
404404KRAWCZYK ŁUKASZ1979BĘDZINPolskaTak
405405WÓJTOWICZ CEZARY1975SOSNOWIECPolskaTak
406406STAROŃ SYLWESTER1970ZABRZEPolskaTak
407407GRAJCAR ŁUKASZ1987KONOPISKACKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA/KFC TEAMPolskaTak
408408GARNOWSKI MACIEJ1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEGIEM NA POMOCPolskaTak
409409KUCHARCZYK ROBERT1979CHORZÓWSILESIA RUNNERS CLUBPolskaTak
410410OZIĘBAŁA IGNACY 1953WRĘCZYCA MAŁAWKB META LUBLINIECPolskaTak
411411RATAJCZAK ALEKSANDER1971PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
412412OLESIŃSKI MACIEJ1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
413413BZDUCHA MARTA1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPolskaTak
414414CZERWIK JAKUB1986SOSNOWIECIN CAT DOGE TRUSTSPolskaTak
415415RYBARZ ANNA1995BRZESZCZEGRACJA IN RUNPolskaTak
416416RYBARZ ARTUR1964BRZESZCZEJAKOŚ LECIPolskaTak
417417KAPELA MARIUSZ1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPolskaTak
418418STAWARZ PAWEŁ1974CHRZANÓWPolskaTak
419419BZDUCHA PRZEMYSŁAW1982KĘDZIERZYN-KOŹLEPolskaTak
420420MILANOWSKI ADAM1971ZAWIERCIEPolskaTak
421421SZAFRUGA MICHAŁ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
422422TOMAN ANDRZEJ1962STANOWICELUXTORPEDA CZERWIONKAPolskaTak
423423KWOLEK RAFAŁ1976BĘDZINPolskaTak
424424SKOMSKI KRZYSZTOF1955KRAKÓWNEGATYWPolskaTak
425425BOCHEŃSKA AGNIESZKA1979GLIWICEPolskaTak
426426GIERZKIEWICZ PATRYK1987CHORZÓWPolskaTak
427427BOCHEŃSKI GRZEGORZ1976GLIWICEPolskaTak
428428MUCHA STANISŁAW1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
429429PILARSKI RADOSŁAW1976KATOWICEPO ROBOCIEPolskaTak
430430JAROSZ MARIAN1953MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaTak
431431KUŻAJ ANTONI1960TYCHYMESSERPolskaTak
432432RUSZCZYK JACEK1964DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
433433GĄSZCZAK TADEUSZ1937GLIWICEPolskaTak
434434KOTNIS BOGUSŁAW1975SOSNOWIECRFC ACTIVE TEAMPolskaTak
435435MAZUR PIOTR1960PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
436436BEM-MAZUR BOŻENA1962PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
437437WAWRZYNIAK MAGDALENA1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
438438MARCIŃSKI TOMASZ1973SOSNOWIECPolskaTak
439439MARSZAŁEK DARIUSZ1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
440440KRZESIAK MARCIN1978SOSNOWIECPolskaTak
441441BOBEREK GRZEGORZ1974DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
442442STĘPNIK KRYSTIAN 1995DĄBROWA GÓRNICZAHASANOGAPolskaTak
443443FELCZAK KRZYSZTOF1979SOSNOWIECPolskaTak
444444WTOREK ILONA1990DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
445445PAJĄK DANIEL1964SIEMIANOWICE SL.PolskaTak
446446SZĘDZIELORZ KRYSTIAN1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBPolskaTak
447447NAJUCH WOJCIECH1980TARNOWSKIE GÓRY (REPTY)TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPolskaTak
448448GRABOWSKI MACIEJ1980BYTOMPolskaTak
449449GRABOWSKI ZBIGNIEW1953BYTOMPolskaTak
450450MACIEJEWSKI MAREK1961MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaTak
451451BOMBA ROBERT1978BĘDZINDARE2RUN.PLPolskaTak
452452KOWALSKI MAREK1955DABROWA GORNICZANIEZZESZONYPolskaTak
453453CABAJ PRZEMYSŁAW1984JAWORZNOSAINT GOBAIN POLSKAPolskaTak
454454STACHURSKI ARTUR1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
455455NIEPSUJ MARTA1988KATOWICEIKS JEŹDŹCYPolskaTak
456456SKOŁORZYŃSKI ANDRZEJ1966KATOWICEPolskaTak
457457MAZUR MARCIN1979PSARYTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
458458GRABIAS-MAZUR KRYSTYNA1981PSARYTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
459459PODSIADLO JAN1977DĄBROWA GÓRNICZATKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
460460KOSOWSKI MARIUSZ1992BĘDZINTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
461461GĄGOL PRZEMYSŁAW1996DĄBROWA GÓRNICZAKRS TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
462462FILUŚ STANISŁAW1965MYSŁOWICEKRS TRIATHLON DGPolskaTak
463463SZYMCZAK EWA1984BEDZINDARE2RUN.PLPolskaTak
464464WIEKIERA ŁUKASZ1976SŁAWKÓWS.G.B. SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
465465WIADEREK PIOTR1985WARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPolskaTak
466466WIADEREK SŁAWOMIR1959WARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPolskaTak
467467BOGUS BARTOSZ1994LUBLINIECPolskaTak
468468ZIUZIAŃSKI ROMAN1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
469469GOLUS TADEUSZ1981RADZIONKÓWPolskaTak
470470ŁABUŚ SZYMON1997DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
471471RUDAWSKI PAWEŁ1987OLKUSZSPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
472472BEMBENEK WITOLD1979WŁODOWICEPolskaTak
473473ŁOTECKI  MACIEJ1994BUKOWNOOLKUSZBIEGA.PLPolskaTak
474474ROJEK PAWEŁ1980DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
475475SIKORA TOMASZ1982DĄBROWA GÓRNICZASAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
476476ZIMOLĄG JACEK1969DĄBROWA GÓRNICZAZASAPA:NIPolskaTak
477477KRAWCZYK MICHAŁ1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
478478PERYGA EDYTA1977DĄBROWA GÓRNICZAKLUB SPONGEBOBAPolskaTak
479479SKÓRKA GRZEGORZ1980SIEWIERZPolskaTak
480480PACIOREK JAKUB1986KATOWICEORZEŁ TEAMPolskaTak
481481STRZYŻ RYSZARD1973CHORZÓWCHORZOWSKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
482482NOWAK AGNIESZKA1979SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolskaTak
483483LITWIN SŁAWOMIR1976SOSNOWIECGONIE PSONIEPolskaTak
484484POTĘGA GRZEGORZ1968DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
485485SZYMONEK PIOTR1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
486486JASTRZĘBSKA-SZYMONEK GABRIELA1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
487487JADCZYK TOMASZ1984TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
488488LIC JANUSZ1967ZABRZEPolskaTak
489489WAWIERNIA  DOROTA1975KATOWICEPolskaTak
490490KOSEWSKI MAREK 1962SOSNOWIECPolskaTak
491491DĄBROWIAK MARCIN1982DĄBROWA GÓRNICZAHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
492492DUNASZEWSKI WOJTEK1982WARSZAWAPolskaTak
493493FRUCZ JACEK1968SOSNOWIECPolskaTak
494494JARZĄBEK GRZEGORZ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
495495JASIŃSKA MARTA1980MYSŁOWICEPolskaTak
496496KRZYŻAK KRZYSZTOF1974DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
497497KURCZEK TOMASZ1976GLIWICEPolskaTak
498498LESZCZYŃSKA MAŁGORZATA1970GLIWICEPolskaTak
499499PAJĄK  KLAUDIA1994DĄBROWA GÓRNICZAG4PolskaTak
500500POLKO ADAM1975DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
501501SOKÓŁ ŁUKASZ1985OPOCZNOSOKOL RUNNING TEAMPolskaTak
502502WACŁAWIAK KRZYSZTOF1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
503503WRÓBLEWSKA KATARZYNA1984CHORZÓWPolskaTak
504504ARMATYS GRZEGORZ1969DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BUGAJPolskaTak
505505HENKE MAGDALENA1995RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
506506JAWOROWSKI WITOLD1963BYTOMAMATORPolskaTak
507507GRABARCZYK MARIUSZ1967BĘDZINPolskaTak
508508STACHOWICZ KRZYSZTOF1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
509509GÓRECKI GRZEGORZ1974PŁOKIZASAPA:NIPolskaTak
510510MACIUŁA RAFAŁ1978DĄBROWA GÓRNICZAGRUBY X-TEAM 2016PolskaTak
511511SOKÓŁ GRZEGORZ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
512512MISZCZYK ŁUKASZ1983BĘDZINPolskaTak
513513MISZCZYK MICHAŁ1988BĘDZINPolskaTak
514514ŻUK  WOJCIECH1987KRAKÓWPolskaTak
515515BROEN BARTOSZ1971BĘDZINŁAWECZKA WILKOWYJEPolskaTak
516516DACZYŃSKI MICHAŁ1977GLIWICEGRUPA CMYKIPolskaTak
517517NIESLER MARIAN1962BYTOMNIEZRZESZONYPolskaTak
518518DZIERŻAWSKI TOMASZ1980OLKUSZBORSUKI BIEGAJĄPolskaTak
519519TRZEWICARZ MARIUSZ1978KATOWICEPolskaTak
520520HAJDAS PIOTR1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
521521SKÓRKOWSKI JACEK1971JAWORZNOPolskaTak
522522PASTUCHA ANNA1958KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPolskaTak
523523PASTUCHA MAREK1960KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPolskaTak
524524MOLO KAMIL1983SOSNOWIECPolskaTak
525525HRYNIEWIECKI ARTUR1985DĄBROWA GÓRNICZAWARTA RUNNERSPolskaTak
526526GAMRAT GABRIEL1978DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
527527ROGOWICZ PIOTR1963DĄBROWA GÓRNICZATRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaTak
528528KONDERAK ANGELIKA1993BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
529529FĄFERKO WOJCIECH1979SIEWIERZDENTIM SPORT TEAMPolskaTak
530530TORBUS MATEUSZ1972SOSNOWIECPolskaTak
531531KASIEWICZ PAWEŁ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
532532GĄSZCZAK MICHAŁ1985TYCHYRUNHOGS TYCHYPolskaTak
533533CIEŚLA WOJCIECH1974WOJKOWICEPolskaTak
534534ZAMARSKI KAROL1962CZELADZPolskaTak
535535WYSOTA  MICHAŁ 1978SOSNOWIECPolskaTak
536536MAJEWSKI DAWID1986ŁAZYBIEGAJ Z BANANEMPolskaTak
537537ANTOSZ MICHAŁ1985BIERUŃTTA BIERUŃPolskaTak
538538PIOTROWSKI MIECZYSŁAW1947DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
539539BULIŃSKI PRZEMYŁSAW1989BĘDZINPolskaTak
540540CIELNIASZEK  MARCIN1985DĄBROWA GÓRNICZAINICJATYWA DĄBROWSKAPolskaTak
541541FULARA IZABELA1982KATOWICEPO ROBOCIEPolskaTak
542542FULARA PAWEŁ1982KATOWICEPO ROBOCIEPolskaTak
543543KLIKS ANDRZEJ 1974SOSNOWIECUNISONOPolskaTak
544544POGORZELSKA-KLIKS AGATA1974SOSNOWIECUNISONOPolskaTak
545545ZAJĄC FILIP1978CHORZÓWOLA&TOSIA&GAJA TEAMPolskaTak
546546WILSZ EWA1974PANIÓWKIUNISONOPolskaTak
547547NOWAK KAMIL1989ZAWIERCIEPolskaTak
548548BIELECKI JACEK1976DĄBROWA GÓRNICZAFRANCISZKANIE DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
549549PÓŁTORAK PAWEŁ 1976OLKUSZAMERIGASPolskaTak
550550BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 1972SOSNOWIECAMERIGASPolskaTak
551551SOCHACKA ANNA1973BĘDZINPolskaTak
552552JARECKI RYSZARD1957SIEMIANOWICE SLASKIEBYTKOWPolskaTak
553553SZCZUCKI KRZYSZTOF1973ŻORYPolskaTak
554554OCHOWICZ ANDRZEJ1983CHRZANOW KCH MOTOCYKLEPolskaTak
555555JUREWICZ KRZYSZTOF1976SOSNOWIECSPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
556556CIEŚLA MAREK 1959DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
557557NAGŁO PIOTR1980SOSNOWIECSOLVERE TEAMPolskaTak
558558WILSZ ADAM1971PANIÓWKIUNISONOPolskaTak
559559CELEJ ZBIGNIEW1966SOSNOWIECPolskaTak
560560PEŁKA TOMASZ1973DĄBROWA GÓRNICZAAKTYWNA DĄBROWAPolskaTak
561561NATOŃSKA-SEREMET ALEKSANDRA1984DĄBROWA GÓRNICZAAKTYWNA DĄBROWAPolskaTak
562562SEREMET PIOTR1978DĄBROWA GÓRNICZASRS AKTYWNA DĄBROWAPolskaTak
563563SOLIPIWKO ADRIAN1988DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
564564ADASZEWSKA WIKTORIA1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
565565HYLA BARTOSZ1988DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
566566NYCZ DAGMARA1989STARA WIEŚPolskaTak
567567KĘPA KRZYSZTOF1970RUDA ŚLĄSKAADS MASNA KRYTYCZNAPolskaTak
568568STUDNIARZ RAFAŁ1984CZELADŹSEKCJA PIASKIPolskaTak
569569DUDZIAK RYSZARD1964SOSNOWIECPolskaTak
570570KUNERT KAMIL1985RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAPolskaTak
571571GONIEWICZ ALEKSANDRA1974SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
572572KUCZBORSKI JAROSŁAW1974SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
573573MILER IRENEUSZ1977ŚWIĘTOSZOWICEPolskaTak
574574SZMUKIER SADOWSKA ALEKSANDRA 1985DABROWA GORNICZAPolskaTak
575575KOŁODZIEJ JANUSZ1960OLKUSZPolskaTak
576576ZADĘCKI  GRZEGORZ 1974SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
577577CUPIAŁ MARIOLA1966SOSNOWIECWWW.POCANCEROWANI.PLPolskaTak
578578CHROBAK MARCIN1973KATOWICE-PolskaTak
579579SAWCZYN TOMASZ1979BRZĘKOWICEDOLNETI22ESPolskaTak
580580GÓRECKA ANNA1977CHORZÓWPolskaTak
581581SZYMAŃSKI JACEK1973CHORZÓWTELESKOPY.PLPolskaTak
582582STROBA MICHAŁ1977PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
583583JARZĘBOWICZ PAWEŁ1979OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPolskaTak
584584WASILEWSKI RAFAŁ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
585585DZIUBEK MARCIN1985CZELADŹSEKCJA PIASKIPolskaTak
586586RODKO-DZIUBEK KAMILA1989CZELADŹSEKCJA PIASKIPolskaTak
587587MACIĄŻEK EDWARD1960DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
588588KUR MARIUSZ1972ZAWIERCIEPolskaTak
589589ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ1957MIECHÓWPolskaTak
590590TRZEWIK MARCIN1987SOSNOWIECPolskaTak
591591SZMIGIEL DARIUSZ1968MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaTak
592592PETRYK ADAM1974LUBECKOPolskaTak
593593WILK RAFAŁ1976CZELADŻSEKCJA-PIASKIPolskaTak
594594MZYK MARCIN1987BORONÓW1987PolskaTak
595595KOĆWIN RAFAL1974SOSNOWIECPolskaTak
596596NORYMBERCZYK SYLWIA1987STARA WIEŚPolskaTak
597597SKOREK-BILCZYŃSKA PATRYCJA1979SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECZELADŹ BIEGAPolskaTak
598598CESARZ SZYMON1979BĘDZIN#RUN4FUNPolskaTak
599599SOWA JAROSŁAW1960BĘDZINNIEZRZESZONYPolskaTak
600600SOWA ROBERT1989BĘDZINNIEZRZESZONYPolskaTak
601601BIELECKI MARIUSZ1969CZELADŹCZELADŹ BIEGAPolskaTak
602602HASIK ZBIGNIEW1969SOSNOWIECPolskaTak
603603SOBCZAK MIROSŁAW1964SOSNOWIECPolskaTak
604604LACH MICHAŁ1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
605605CHOLEWA ADAM1996KATOWICEGUMISIE RUNNING TEAMPolskaTak
606606ŚWITAŁA MARCIN1983CHRUSZCZOBRÓDPolskaTak
607607JANIKOWSKA ŻANETA1970DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKATak
608608BOBER STANISŁAW1957MYSŁOWICEPolskaTak
609609SOBOTA MATEUSZ1991TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
610610PYKA MAREK1977SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPolskaTak
611611BADOWIEC MAGDALENA1980TARNOWSKIE GORYGOGGLE PEA TEAMPolskaTak
612612KOŁTON SŁAWOMIR1977ZAWIERCIEGRUPA JURA'PLPolskaTak
613613ŻURAWIECKI MARCIN1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
614614PRUSEK MICHAŁ1978KATOWICESTADION ŚLĄSKIPolskaTak
615615GRUSZKA PAWEŁ1970KATOWICEPolskaTak
616616CHAT PAWEŁ1983SOSNOWIECRUN CHATU! RUN!PolskaTak
617617BIERLET TOMASZ1985KWAŚNIÓW GÓRNY:)PolskaTak
618618LISIEWICZ MARCIN1978SOSNOWIECPolskaTak
619619MAJCHERCZYK PIOTR1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
620620OCHOCKI PAWEŁ1971KATOWICEWUJEK BIEGAPolskaTak
621621NOWAK  KRZYSZTOF 1976KATOWICEPolskaTak
622622ZIOMEK KATARZYNA1978BYTOMBRAKPolskaTak
623623KOZIMOR WIESŁAW1961LEWIN BRZESKIMARATONYPOLSKIE PL.TEAMPolskaTak
624624LISIK JUSTYNA1980KRAKÓWPolskaTak
625625WAWRZAŁA PAWEŁ1964DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
626626STYPA-DROŹDZIEL ANNA1980RADZIONKÓWPolskaTak
627627DROŹDZIEL WOJCIECH1977NAKŁO ŚLĄSKIEPolskaTak
628628SZYMURA GRZEGORZ1971LESZCZYNYLESZCZYNYPolskaTak
629629MISKIEWICZ  LUCYNA1966ZAWIERCIEPolskaTak
630630MIŚKIEWICZ ANDRZEJ1966ZAWIERCIEPolskaTak
631631OPYDO PAWEŁ1976ZAWIERCIEGRUPA JURA.PLPolskaTak
632632SZMIT JERZY1958SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaTak
633633PIOTROWSKI MAREK1975OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPolskaTak
634634BARON LUCYNA1980BIELSKO-BIAŁAPolskaTak
635635BARON DAMIAN1979BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMPolskaTak
636636GĄDEK ADAM1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
637637KRÓL KRZYSZTOF 1976BĘDZINMINIONKIPolskaTak
638638MAJOWSKI MARCIN1978BYTOMPolskaTak
639639SZUKALSKI BARTŁOMIEJ1991OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPolskaTak
640640WIŚNIAK MARCIN1990SOSNOWIECPolskaTak
641641STARZYŃSKI DARIUSZ1974SĘDZISZÓWPolskaTak
642642BARYLSKA MARTA1978BĘDZINPolskaTak
643643BŁOŃSKI ADAM1965WOJKOWICEBRAKPolskaTak
644644ADRYSZAK ANDRZEJ1982BIERUŃPolskaTak
645645CEPUCHOWICZ  SYLWIA 1969KATOWICEW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
646646NORYMBERCZYK BARBARA1989STARA WIEŚPolskaTak
647647KUBACZ PIOTR1974MIKOŁÓWPolskaTak
648648PAWLAK-WOJTAL ANNA1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
649649WIEWIÓRA RAFAŁ1990RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
650650PIELKA ROBERT1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
651651MISZCZUK MARCIN1978KĘDZIERZYN-KOŹLEPolskaTak
652652GAJ GRZEGORZ 1977BYTOMPolskaTak
653653ZORAN HENRYK1968RUDA ŚLĄSKAADS MASNA KRYTYCZNAPolskaTak
654654LISIAK WOJCIECH1957DĄBROWA GÓRNICZAPRO-ARCH DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
655655KWIECIEŃ JOANNA1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
656656PIEPRZYCA  MAREK 1974ZABRZEPolskaTak
657657SKOCZYLAS BARBARA1969ZABRZEPolskaTak
658658SWĘDZIOŁ MONIKA1983SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
659659BUŁANOWSKA  MAGDALENA 1977SOSNOWIECCENTRUM REHABILITACJIPolskaTak
660660GIEREZ-DOBICZEK SYLWIA1979LĘDZINY-PolskaTak
661661DOBICZEK ŁUKASZ1980LĘDZINY-PolskaTak
662662ŻURAWIECKI MICHAŁ1993DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
663663STENCEL ZBIGNIEW1964MARKLOWICEPolskaTak
664664WOJCIECHOWSKA DANUTA1966KATOWICEPolskaTak
665665DRUZYNSKI MIREK1956RUDA SLASKAPolskaTak
666666BATORYNA OLGIERD1983BEDZINPolskaTak
667667FURMAN PAWEŁ1981KATOWICEPANIWNICKIE LISYPolskaTak
668668STYSŁO ŁUKASZ1986WOLASPEED TEAM BRZESZCZEPolskaTak
669669CIEŚLAK  BARTŁOMIEJ1980TYCHYRUNHOGS TYCHYPolskaTak
670670ZAGRODZKI RADOSŁAW1989DĄBROWA GÓRNICZAG4PolskaTak
671671RYBAK ADAM1971ZAWIERCIEPolskaTak
672672PAŃCZYK ROBERT1989SOSNOWIECMOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMPolskaTak
673673PODSIADŁO ŁUKASZ1984DĄBROWA GÓRNICZA3FLOW TRIATHLON TEAMPolskaTak
674674HABER MICHAŁ1991MYSŁOWICEPolskaTak
675675WOJTYSIAK ZBIGNIEW1972PACIERZÓWPolskaTak
676676JANUS MICHAŁ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
677677WILK MARIUSZ1966PYSKOWICEDZIERŻNOPolskaTak
678678SKIBA GABRIEL1992SOSNOWIECPolskaTak
679679TOPÓR ALICJA1991SOSNOWIECPolskaTak
680680WITA ŁUKASZ1991SOSNOWIECPolskaTak
681681KOŁAKOWSKI FILIP1980DĄBROWA GÓRNICZAMASAKRATOR RUNPolskaTak
682682JEZIORCZAK WOJTEK1979KATOWICEMYSZOSKOCZKI BIEGAJĄPolskaTak
683683MROZIK DARIUSZ1986BOJSZOWYN/DPolskaTak
684684GRUCEL SŁAWOMIR1981SOSNOWIECPolskaTak
685685KLACZA ŁUKASZ1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
686686ROZMUS-ORCZYK ANNA1961KOZYPolskaTak
687687TOPORCZYK DANIEL1976TYCHYTREND BIERUŃPolskaTak
688688KARLIK ŁUKASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
689689KALIŃSKI WŁODZIMIERZ1968DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIIA BIEGAPolskaTak
690690MILIK MARCIN1977SOSNOWIECPolskaTak
691691OSZMANIEC KAMIL1980RYBNIKPolskaTak
692692BIGOS GRZEGORZ1979JAWORZNOGRAMMIPolskaTak
693693GALIŃSKI RAFAŁ1973PARKOSZOWICESHANGRILA OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGOPolskaTak
694694MROŻEK ZBIGNIEW1962DĄBROWA GÓRNICZABRAKPolskaTak
695695KOŁODZIEJ MACIEJ1977BĘDZINPolskaTak
696696MŁYNARSKI MICHAŁ1988DĄBROWA GÓRNICZAPSYNOCNYCHBURZPolskaTak
697697KOZIOŁEK LUDWIK1958KATOWICE1958PolskaTak
698698BARAN TOMASZ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
699699MARIAT MAREK1975GRODZISK MAZOWIECKIZASAPA:NIPolskaTak
700700ŚWITAŁA MARCIN1972DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
701701SKUTA TOMASZ1978DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
702702KAJDAS KATARZYNA 1993WOJKOWICE KOŚCIELNEPolskaTak
703703KAJDAS JOANNA 1993WOJKOWICE KOŚCIELNEPolskaTak
704704JĘDRAS PAWEŁ1973SOSNOWIECPolskaTak
705705SUDARA ROBERT1987DĄBROWA GÓRNICZAIBM BTO KRAKÓWPolskaTak
706706WYWIAŁ ŁUKASZ1984WOJKOWICEPolskaTak
707707CHROBAK ANIA1986GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPolskaTak
708708WINKLER PAWEŁ1989MARKLOWICEWINKLERTEAMPolskaTak
709709CISZYŃSKI MAREK1964KATOWIESTART KATOWICEPolskaTak
710710ZOBEK WOJCIECH1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
711711WRÓBEL ANDRZEJ1980SIEMIANOWICE ŚL.PO ROBOCIEPolskaTak
712712ŁOTECKI DANIEL1988ŁAZYPolskaTak
713713KOZŁOWSKI ARTUR1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
714714POŹNIAK MICHAŁ1977BYTOMPolskaTak
715715JANKOWSKI MARCIN1982DĄBROWA GÓRNICZA3FLOW TRIATHLON TEAMPolskaTak
716716SIKORSKI PIOTR 1983TYCHYPolskaTak
717717PAŁKA  KAMIL 1988CHRUSZCZOBRÓDPolskaTak
718718HRYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW1983SOSNOWIECPolskaTak
719719MIGOŃ KAMIL1985DĄBROWA GÓRNICZA1985PolskaTak
720720SZULC-WYLĘŻEK BARBARA1974PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
721721HANO JAN1947GLIWICEPĘDZIWIATR GLIWICEPolskaTak
722722SKAŁA RENATA1979ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaTak
723723BUJAK MAREK1977CZELADŹCZELADŹ BIEGAPolskaTak
724724CHABA ARTUR1997DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
725725WÓJCIK KATARZYNA1986ZAWIERCIEPolskaTak
726726PĘDZIK ROBERT1971RYCZÓWALLPCPolskaTak
727727BEŚKA SŁAWOMIR1970RYBNIKOCHAJO RUN & FRIENDSPolskaTak
728728JELONEK MARLENA1991KATOWICEPolskaTak
729729STRAŚ ANDRZEJ1964SOSOWIECPolskaTak
730730CISZYŃSKI PAWEŁ1997KATOWIEPolskaTak
731731KOŃCZAK MAREK1990DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
732732FREJ ADAM1980ŁĄKAPolskaTak
733733NOWAK ANDRZEJ1979SOSNOWIECTRIATHLON X-TEAMPolskaTak
734734RUP WIESLAW1962WOJKOWICEBRAKPolskaTak
735735WALCZYŃSKI MARIUSZ1981ŻORYHRMAX ŻORYPolskaTak
736736JĘDRYCHA BOŻENA1976RYBNIKPolskaTak
737737POGODA DOROTA1979ZAWIERCIEPolskaTak
738738KOJDA MAREK1988BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
739739KUREK KRZYSZTOF1971ŁAZYPolskaTak
740740MONETA PIOTR1989SOSNOWIECKWAŚNY BAMBUS WŚCIEKŁYH PAND Z MOLIBDENUPolskaTak
741741SITEK GRZEGORZ1974TARNOWSKIE GORYPolskaTak
742742BĘDKOWSKI GRZEGORZ1970BĘDZINPolskaTak
743743CZERWIEC MAREK1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
744744SOKOŁOWSKI MAREK1969MYSŁOWICE-WESOŁARMD MONTRAIL TEAMPolskaTak
745745SKALSKA ANNA1980BYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPolskaTak
746746CENCEK MARCIN1975DABROWA GÓRNICZAARCELOR MITTALPolskaTak
747747JURCZAK  RYSZARD1953SOSNOWIECARCELOR MITTAL DSBROWA GORNICZAPolskaTak
748748JURCZAK  SZCZEPAN 1952DABROWA GORNICZAARCELOL MINTTAL DABROWA GONICZAPolskaTak
749749LESZCZAK GRZEGORZ1974DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTALPolskaTak
750750MOSKAL EDWARD1951DĄBROWA GÓRNICZAARCEOLMITTALPolskaTak
751751MUZA KAROLINA1978KATOWICEARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
752752JĘDRUCH DAMIAN1975DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL D.G.PolskaTak
753753KRZESINSKI STANISLAW1952SOSNOWIECARCELOR MITTAL POLANDPolskaTak
754754WIĘCŁAWEK MAREK1984DĄBROWA GLORNICZAARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
755755SOBOŃ GRZEGORZ1970RYCZÓWEKARCELORMITTAL POLAND DGPolskaTak
756756WARCHOŁ GRZEGORZ ŁUKASZ1984ZDZIESZOWICEARCEROL MITTALPolskaTak
757757SUFRANOWICZ JERZY1954DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
758758HUTNICZAK MARIUSZ1965DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
759759STRAŻ MICHAŁ1951DĄBROWA GÓRNICZARCELOR MITTALPolskaTak
760760KUCHARSKI PAWEL1963DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
761761BANASIK WIESŁAW1961ZDZIESZOWICEARCELORMITTALPolskaTak
762762BROSZCZAK GRZEGORZ1967ZDZIESZOWICEAMP ZDZIESZOWICEPolskaTak
763763DYCZEK MARIUSZ1979ZDZIESZOWICEARCELORMITTALPolskaTak
764764FRANCIK PRZEMYSŁAW1973JAWORZNOARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
765765GIEROŃ BARTOSZ1992RACIBÓRZARCELORMITTALPolskaTak
766766HARMANSA PIOTR1969GOGOLINARCELORMITTALPolskaTak
767767JAGIELSKI DAMIAN1975LIBIĄŻARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
768768KULIG MICHAŁ1988OLKUSZARCELORMITTALPolskaTak
769769LASOTA ARKADIUSZ1970SOSNOWIECARCELORMITTAL POLAND DGPolskaTak
770770LECHOWICZ ANTONI1958GOGOLINARCELORMITTALPolskaTak
771771MAKÓWKA DARIUSZ1969ŚWIĘTOCHŁOWICEARCELORMITTALPolskaTak
772772MARTIN JACEK1971CHORZÓWARCELORMITTAL SWPolskaTak
773773RZEPKA BERNARD1968ZDZIESZOWICEARCELORMITTALPolskaTak
774774SEBRALA KRYSTIAN1965ZDZIESZOWICEARCELORMITTALPolskaTak
775775WRÓBEL  MARIUSZ 1974ZDZIESZOWICEARCEROL MITTALPolskaTak
776776ZAGAŁA PIOTR1984DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
777777ZOBEK DANIEL1983SOSNOWIECARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
778778STRANC PRZEMYSŁAW1984DĄBROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
779779WIELGOSZ PIOTR1972OLKUSZARCELORMITTALPolskaTak
780780MĄDRZYK DANIEL1981SOSNOWIECNIESTOWARZYSZONYPolskaTak
781781WYŁUPEK TOMASZ1976SOSNOWIECSZAKALEPolskaTak
782782OBOZ PAWEŁ1981SOSNOWIECURODZENI BIEGACZE WWW.BORNRUNNERS.PLPolskaTak
783783KWIECIŃSKI MICHAŁ1989SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEURODZENI BIEGACZEPolskaTak
784784BEDNARZ JAKUB1985DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGA / PACEMAKER 1:30PolskaTak
785785DŁUGOSZ AGATA1982TYCHYBIEGAM Z PASJĄ/WWW.BORNRUNNERS.PLPolskaTak
786786STYCZEŃ GRZEGORZ1971BYTOMPOGORIA BIEGAPolskaTak
787787PODEMSKA DOMINIKA1990TYCHYPolskaTak
788788MISZCZAK DAMIAN1974IMIELINKILOMETRY DLA KASIPolskaTak
789789PŁÓCINICZAK  DOMINIK1976DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
790790PUCHAŁA EWELINA1986KATOWICE1986PolskaTak
791791PŁOCH TOMASZ1987GLIWICEPolskaTak
792792KAŁUS EWA1978ŻORYHRMAX ŻORYPolskaTak
793793BASEK MARTA1974ŻORYHRMAX ŻORYPolskaTak
794794CZYŻ ŁUKASZ1982SOSNOWIECURODZENI BIEGACZEPolskaTak
795795GÓRA HENRYK1971JAWORZNOSAINT-GOBAIN SQUADPolskaTak
796796PROCHERA ŁUKASZ1981GRUDYNIA WIELKARUN GRUDYNIA WIELKAPolskaTak
797797BORUTA MARCIN1976CZELADŹ3CZELADZBIEGAPolskaTak
798798OŁUBEK ROBERT1975ŻORYHRMAXPolskaTak
799799GWÓŹDŹ MICHAŁ1976CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolskaTak
800800JAROSZ DOMINIKA1991DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
801801PTAK JAKUB1980BĘDZINDYNAMIT DGPolskaTak
802802KOSIŃSKI MARCIN1982DĄBROWA GÓRNICZADYNAMIT DGPolskaTak
803803JANUSIEWICZ PIOTR1978KATOWICEPolskaTak
804804JĘDRYCHOWSKI EDWARD1963SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
805805GRANDA MARCIN1986GLIWICEPolskaTak
806806KRUPA KRZYSZTOF1959SIEMIANOWICE SL.AMATORPolskaTak
807807KATANOWSKA ELWIRA1977SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
808808GAWIN WOJCIECH1993SOSNOWIECPolskaTak
809809LANGNER MAURYCY1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
810810CZECH ROBERT1978KRAKÓWAZS-AWF KRAKÓW MASTERSPolskaTak
811811MASINA TOMASZ1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
812812MICHALAK MARCIN1975SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECZORNE HANYSYPolskaTak
813813UZIĘBŁO DAMIAN1990KATOWICEPolskaTak
814814BIEDROŃ DARIUSZ1978PANIÓWKIPolskaTak
815815KOZŁOWSKI KAROL1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
816816CZECH PIOTR1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
817817BRODA MARCIN1975BĘDZINJEDNOOSOBOWY KLUB SPORTOWY.PolskaTak
818818KUBERA ANDRZEJ1968KATOWICEMICHAŁPolskaTak
819819PAJDAK PAWEŁ1968SOSNOWIECZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATEPolskaTak
820820KRÓL DARIUSZ1982DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
821821SZELEST BARBARA1978MYSŁOWICEADS MASNA KRYTYCZNAPolskaTak
822822BŁASZCZYSZYN ŁUKASZ1986SOSNOWIECHEAVY METAL ALL-STAR TEAMPolskaTak
823823GOJNY GRZEGORZ1983DĄBROWA GÓRNICZAADECCO WIN4YOUTHPolskaTak
824824MALIK KAROL1987SŁAWKÓWSGB "SAMO SIE NIE PRZEBIEGNIE"PolskaTak
825825SKALSKI DAMIAN1977KATOWICEPolskaTak
826826MADEJSKI RADOSŁAW1971SŁOMNIKIPolskaTak
827827KOŃCZAK MARCIN1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
828828WACH PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZA-PolskaTak
829829GAIDA JAN1960MIASTECZKO ŚLĄSKIE- ŻYGLINBIEGAM BO CHCĘPolskaTak
830830ANTONIUK ADAM1970KATOWICEPolskaTak
831831ŁAPUCHA MARCIN1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
832832ZYCH DARIUSZ1964DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
833833MAREK EWA1980KATOWICEGISZOWIECPolskaTak
834834ROMANEK ANNA1985KATOWICENIGHT RUNNERSPolskaTak
835835KOWOL LUCJA1977WROCLAWPolskaTak
836836TOMCZYK RAFAŁ1983WROCŁAWFENIKS LEGNICAPolskaTak
837837PIŁKO MARCIN1983DABROWA GÓRNICZAKOCHAM BIEGAĆPolskaTak
838838SZTYKIEL KAMILA1994BYTOMBTM RUNNERSPolskaTak
839839KIJOWSKI TOMASZ1968WARSZAWAFOJADORPolskaTak
840840DYLĄG MAREK1961JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPolskaTak
841841JACH JOANNA1977ŁAZYSHANGRI-LA ZAWIERCIEPolskaTak
842842PIECZARA DARIUSZ1976KATOWICEPolskaTak
843843DYRAGA MARCIN1975GLIWICESAINT-GOBAIN SQUADPolskaTak
844844WACŁAW MARIA1974SOSNOWIECPolskaTak
845845BIEŃ WOJCIECH1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
846846SMACZYNSKI DARIUSZ1964DABROWA GORNICZASRS AKTYWNA DABROWAPolskaTak
847847WOŹNIAK MARIUSZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
848848SZCZĘŚNIAK MACIEJ1971BĘDZINPolskaTak
849849ŚWIERCZEK ŁUKASZ1977SOSNOWIECTWENTYONE TEAMPolskaTak
850850MORAWIEC ANDRZEJ1974CIOCHOWICEPolskaTak
851851ŁACHMAN AGATA1989RADZISZÓWPolskaTak
852852GŁODEK ARTUR1987SOSNOWIECPolskaTak
853853GRABKA STANISŁAW1943KRAKÓWPolskaTak
854854PENDOLSKI FRANCISZEK1942KATOWICEKB JÓZEFINKAPolskaTak
855855PUTA ZDZISŁAW1946SOSNOWIECTKKF CZELADŻPolskaTak
856856WĘGLER ZBIGNIEW1946SOSNOWIECPolskaTak
857857GÓRSKI MARCIN1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
858858BIELAWSKI MATEUSZ1985WOJKOWICEPolskaTak
859859KOCIELSKA ANNA1987GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolskaTak
860860PREFICZ ROBERT1973RADZIONKÓWPolskaTak
861861BERESKA JOANNA1981PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
862862POLAK KRZYSZTOF1973RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMPolskaTak
863863SŁOMIANY MARCIN1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
864864SZYDŁO MACIEJ1973MYSŁOWICEOPEL ACTIVE TEAMPolskaTak
865865SĘK TOMASZ 1979DĄBROWA GÓRNICZASPORTOWA DĄBROWAPolskaTak
866866DETKO MONIKA1988DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
867867WULCZYŃSKI  RAFAŁ1984CZELADŹPolskaTak
868868SMUDA ANDRZEJ1976GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolskaTak
869869ZAJĄC MARCIN1973SOSNOWIECPolskaTak
870870SPRYCHA SŁAWOMIR1983CZELADŹ#CZELADŹBIEGAPolskaTak
871871FRYDRYSIAK SYLWIA1970KATOWICEPolskaTak
872872LECH ALEKSANDER1970MYSŁOWICEPolskaTak
873873NOWAK MAREK1981SOSNOWIECPolskaTak
874874CHRZANOWSKA BARBARA1984BĘDZINZDZIERAJ KAPCIE WWW.AGATSU.PLPolskaTak
875875NOGA ŁUKASZ1982SOSNOWIECDARE2RUNPolskaTak
876876SZEWCZYK KAMIL1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
877877ZIELIŃSKI KRZYSZTOF1980ZAWIERCIEJURA.PL ZAWIERCIEPolskaTak
878878SIKORSKI PIOTR1987BIELSKO-BIAŁAPolskaTak
879879BOŻEK BOGUSŁAW1973MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPolskaTak
880880JAROS DARIUSZ1967BĘDZINPolskaTak
881881KMAK WOJCIECH1994ZABRZEPolskaTak
882882OCZKOWICZ PRZEMYSŁAW1988DĄBROWA GÓRNICZACSIR AGATSUPolskaTak
883883FLOREK NORBERT1987SOSNOWIECPolskaTak
884884KUBIK JAROSŁAW1970JAWORZNOPolskaTak
885885SZYCHOWSKI BARTOSZ1988NOWOSIELCEPolskaTak
886886DYK MIREK1974SOSNOWIECNIEWYMIĘKACZEKenyaTak
887887MARTOWSKI PRZEMYSŁAW1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaTak
888888PAWLICKI GRZEGORZ1985KATOWICEPolskaTak
889889FEDORKO WITOLD1979BĘDZINQUIETA MOVEREPolskaTak
890890SZPINDA ROBERT1977BĘDZINPOGORIA BIEGAPolskaTak
891891BILNIK KONRAD1960DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
892892SZCZEPAŃCZYK MICHAŁ1984BĘDZINPolskaTak
893893BANYŚ JACEK1974ZAWIERCIEPolskaTak
894894FIJAŁKOWSKI DARIUSZ1984PIŃCZÓW4 RUN PIŃCZÓWPolskaTak
895895PAWĘZOWSKI JACEK1964KATOWICEPolskaTak
896896HAUTON MONIKA1979SOSNOWIECPolskaTak
897897CHŁAP ELŻBIETA1971KATOWICEDOLINIARZE.COMPolskaTak
898898PUŁA ADRIAN1978BYTOMBRYGADA BIEGOWA BEZDECHPolskaTak
899899POLAK MARCIN1987KATOWICEPolskaTak
900900ZIELINSKA MAGDA1993KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPolskaTak
901901BRZÓZKA NORBERT1974DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
902902TUDRUJ ANDRZEJ1968JAWORZNOPolskaTak
903903ŻAK MARCIN1969DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
904904NAWROT PAWEŁ1990ŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG Z CHRYSTUSEM!PolskaTak
905905KANIA JOLANTA1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
906906WINKLER AGNIESZKA1973KATOWICEPolskaTak
907907LIPMAN WIEŃCZYSŁAW1965KATOWICEBIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIMPolskaTak
908908MROCZEK MARCIN1977OPOLEPolskaTak
909909UDZIELA JACEK1982ŁĄCKOPolskaTak
910910SINDERA MIROSŁAW1959PSARYTKKF CZELADŹPolskaTak
911911JAKUBCZYK BARBARA1966PSARYTKKF CZELADŹPolskaTak
912912KACZMAREK AGATA1975ZAWIERCIEJURA.PLPolskaTak
913913TURCHAN KATARZYNA1990SOSNOWIECPolskaTak
914914KOCH ARTUR1970SOSNOWIECPolskaTak
915915CIURASZKIEWICZ KONRAD1984OLKUSZULTRASPIRE POLSKAPolskaTak
916916PACIERPNIK DAMIAN1982MYSŁOWICEPolskaTak
917917ZIĘTEK JAKUB1978SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
918918MARYNIAK PIOTR1977BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
919919KULIK TOMASZ1976GLIWICEPolskaTak
920920ROGALA KAMIL1960DĄBROWA GÓRNICZARO-CAR TEAMPolskaTak
921921MARCINEK ŁUKASZ1980SIEMIANOWICE ŚL.NIE TERAZ, POTEMPolskaTak
922922ROP ABEL KIBET1986ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaTak
923923KIMAIYO HILLARY KIPTUM MAIYO1994ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaTak
924924KWAMBOKA TERESA FLAVIOUS1988ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaTak
925925CHEPKEMEI CHRISTINE1988ELDORETBENEDEK-TEAMKenyaTak
926926JASIŃSKI TOMASZ1975GLIWICEPolskaTak
927927GOLEŃ GRZEGORZ1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
928928ŻERO DAGMARA1985BĘDZINGHOSTBIKERSPolskaTak
929929MACIOSZEK  TOMASZ 1975ZABRZEHATOMIPolskaTak
930930MICHALAK MIROSŁAW1972TYCHYPolskaTak
931931SAJDOK ŁUKASZ 1985BYTOMPolskaTak
932932KWIEK MACIEJ1978TYCHYPolskaTak
933933JAMROZY KRZYSZTOF1973MYSŁOWICELOTOM SOLOPolskaTak
934934PIECHOCIŃSKI KRZYSZTOF1992TYCHYJADBERG PIONIER TYCHYPolskaTak
935935MEJER KRZYSZTOF1969CHORZÓWKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
936936SKRZYPCZYK ARTUR 1978SŁAWKÓWSGB "SAMO SIE NIE PRZEBIEGNIE"PolskaTak
937937HOFLER ŁUKASZ1987SŁAWKÓWSGB "SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE"PolskaTak
938938KUBIAK ARTUR1973MYSŁOWICEPolskaTak
939939DACYK RAFAŁ1987SŁAWKÓWPolskaTak
940940GALIŃSKA TATIANA1973PARKOSZOWICESHANGRI-LA POWER ALKPolskaTak
941941ŻERO SEBASTIAN1981BĘDZINGHOSTBIKERSPolskaTak
942942NOELLE DAWID 1977SARNÓWPolskaTak
943943BROL KRZYSZTOF1965LISOWICEKWIETNY BIEGPolskaTak
944944USZOK ALEKSANDER1977KATOWICEPolskaTak
945945KASZUBA MICHAŁ1975PIEKARY ŚLĄSKIEGRUPA NOMAXPolskaTak
946946LECH MIŁOSZ1982JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPolskaTak
947947MIGZA PIOTR1986DĄBROWA GÓRNICZANIEPANIKUJ.PLPolskaTak
948948NIEDBAŁ PAWEŁ1985DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
949949PILARSKI BARTŁOMIEJ1981LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPolskaTak
950950ŻUCHOWICZ  ELZBIETA 1959DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
951951SULICH MICHAŁ1985SOSNOWIECBRACIA Z MŁYNAPolskaTak
952952DUDA MACIEJ1967ZAWIERCIESHANGRI LAPolskaTak
953953DZIECHCIARZ DUDA JOANNA1976ZAWIERCIESHANGRI LAPolskaTak
954954MYKAŁA RAFAŁ 1973KATOWICENIGHT BIKING KATOWICEPolskaTak
955955WRÓBEL GRZEGORZ1975RUDA ŚLĄSKAUKP RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
956956BROCZKOWSKI PRZEMYSŁAW 1984SOSNOWIECPolskaTak
957957KŁUSEK JACEK1954SOSNOWIECSOSNOWIECPolskaTak
958958KŁUSEK PAWEŁ1982SOSNOWIECPolskaTak
959959NOWAK GRZEGORZ1978SOSNOWIECMESSERPolskaTak
960960KONARSKI RAFAŁ1977ROGOŹNIKCZORNE HANYSYPolskaTak
961961KŁYS MILENA1988ZENDEKPolskaTak
962962SZRETER MARTA1982UJKÓW NOWYSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
963963GROCKI MIROSŁAW1988CHORZÓWHAZOKIPolskaTak
964964RUDŹ KRZYSZTOF1981KATOWICEPolskaTak
965965WOWER BARTŁOMIEJ1982CHORZÓWCSC ADVENTURE ACADEMYPolskaTak
966966CZADO ARTUR1991SOSNOWIECPolskaTak
967967KOŻUCH AGNIESZKA1975PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
968968RODKO MARTA1989CZELADŹSEKCJA PIASKIPolskaTak
969969SYGUŁA ŁUKASZ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
970970STANKE TOMASZ1979RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
971971SZMAJDUCH MARIUSZ1986MYSŁOWICESILESIA RUNNERS CLUBPolskaTak
972972MILIK DAGMARA1987CHORZÓWPolskaTak
973973BROJERSKA JOANNA1977ZAWIERCIESHANGRI-LA ZAWIERCIEPolskaTak
974974SOKULSKI DANIEL1983DABROWA GÓRNICZAPolskaTak
975975WRĘCZYCKI IRENEUSZ1966CHORZÓWPolskaTak
976976GAJEWSKA ISABELA1975SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
977977GAJEWSKI IRENEUSZ1973SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
978978JÓZEF TOMASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
979979PELLE LASZLO1971DABROWA GORNICZAHUNCUTEKWegryTak
980980WILK DAREK1977BĘDZINPolskaTak
981981PIĘTA MARCIN1979SŁAWKÓWTWÓJ DIETETYKPolskaTak
982982MATYSIK MARTA1989LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPolskaTak
983983BUŁAKOWSKI KAMIL1986LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPolskaTak
984984PIETRYSZAK PAWEŁ1983NIEBOROWICEPolskaTak
985985SOBÓR KRZYSZTOF1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
986986GOROL ANNA1977MIKOŁÓWPolskaTak
987987BIJAK ADRIANA1973BĘDZINPOGORIA BIEGAPolskaTak
988988PTAK MICHAŁ1986DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
989989KRZEMIŃSKI DARIUSZ1972ZAWIERCIEDLA OLIWKIPolskaTak
990990PĄK GRZEGORZ1979SOSNOWIEC1979PolskaTak
991991WILK EDYTA1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
992992KORZENIOWSKI ŁUKASZ1979SOSNOWIECKORZEŃ BIEGA.PolskaTak
993993KRZYKAWSKI ARKADIUSZ1966SOSNOWIECPolskaTak
994994STARCZEWSKI GRZEGORZ1972CZĘSTOCHOWAPolskaTak
995995KULTYS  ADAM 1979RADZIONKÓWCIDRYLOTAJOMPolskaTak
996996GORDEL MONIKA1983RUDA SLASKAKRS TKKF JASTRZABPolskaTak
997997GWIAZDA RAFAŁ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
998998GORDEL MARCIN1983RUDA SLASKAPolskaTak
999999ZIELONKA WIESŁAW1960KATOWICECOVERIS-POLSKAPolskaTak
10001000KWIECIAK JAROSŁAW1954DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
10011001WIKIERSKI MICHAŁ1984GLIWICEPolskaTak
10021002SOBORSKI KRZYSZTOF1977OLKUSZPolskaTak
10031003HOLONA WOJCIECH1967RYBNIKOPEL ACTIVE TEAMPolskaTak
10041004CIEPIELEWSKI KACPER1993DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10051005CZYŻ GRZEGORZ1972KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPolskaTak
10061006SEWERYN-CZYŻ BOŻENA1971KRAPKOWICEPolskaTak
10071007KALIWODA ADAM1968BOLESŁAWBOLESŁAWPolskaTak
10081008KOWALCZYK ARTUR1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10091009PODOBIŃSKA JOANNA1989BĘDZINPolskaTak
10101010ŚCIŚLICKI RADOSŁAW1976CHRUSZCZOBRÓDPolskaTak
10111011SOSNOWSKA AGNIESZKA1980SOSNOWIECPolskaTak
10121012MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTak
10131013PTAK LESZEK1972ZDZIESZOWICEPolskaTak
10141014OBERTYN ROMAN1970JAWORZNOPolskaTak
10151015UCHNAST DARIUSZ1986KATOWICEPolskaTak
10161016KOZUBSKI KRZYSZTOF1992SOSNOWIECPolskaTak
10171017WIECZOREK ARTUR1980DĄBROWA GÓRNICZAGHOSTBIKERSPolskaTak
10181018ZAWARTKA  SZYMON 1984CHRZANÓWZASAPA;NIPolskaTak
10191019JANKOWSKI HENRYK1946SOSNOWIECTKKF "SATURN" CZELADŹPolskaTak
10201020JANKOWSKI HENRYK1945CZELADZMOSIR CZELADZPolskaTak
10211021LEGOMIŃSKI WERNER1943MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaTak
10221022JAMROŻY MARCIN1981SOSNOWIECSPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10231023MATYNIAK BARBARA1986LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPolskaTak
10241024STANIEC KATARZYNA1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10251025KOBAK KRZYSZTOF1973MYSŁOWICEMYSŁOWICEPolskaTak
10261026JARSZAK SEBASTIAN1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10271027ADAMCZYK  MARIUSZ 1976ORNONTOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10281028BASA PRZEMYSŁAW1973RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10291029FIJAŁKOWSKI ZBIGNIEW1962ŚWIĘTOCHŁOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10301030GŁUSZEK ANDRZEJ 1974RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF " JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10311031JÓSKOWSKI RAFAŁ1976RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10321032KRZON ANDRZEJ1980RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF "JASTRZĄB? RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10331033KRZON IRENEUSZ1966RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10341034POŁEĆ SEBASTIAN1990RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10351035RAJDA ANETA1976KATOWICEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10361036RÓŻAŃSKI MAREK1966RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10371037WILIŃSKI ARKADIUSZ1977BYTOMKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLPolskaTak
10381038WÓJCIK ADAM1980RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10391039LAMPA ALICJA1989GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolskaTak
10401040CIENGIEL HANNA1987CIESZYNPolskaTak
10411041FILIPCZYK-KOZŁOWSKA MAGDALENA1981ZAWIERCIEJURA.PLPolskaTak
10421042SZCZEPANEK BENIAMIN1990SOSNOWIECPolskaTak
10431043ZAMOJSKA IWONA1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
10441044BARTOSZ ZAMOJSKI1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaTak
10451045KLEJNOT KATARZYNA1991SOSNOWIECSTOWARZYSZENIE DAR SERCA DĄBROWA GÓRNICZPolskaTak
10461046CZERNIEWSKI GRZEGORZ1974SOSNOWIECVRCPolskaTak
10471047STACHOWICZ KARINA1974DĄBROWA GÓRNICZA42 DO SZCZĘŚCIAPolskaTak
10481048BOROŃ ZBIGNIEW1977PRZYSZOWICEPolskaTak
10491049WIERZCHOWSKI MAREK1976BĘDZINPolskaTak
10501050WITAS MARLENA1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10511051BEDNARCZYK MAGDALENA1976BĘDZINPolskaTak
10521052KOWALSKI MARCIN1981SOSNOWIECPolskaTak
10531053STRUK AGNIESZKA1985BĘDZINPolskaTak
10541054ŻOGAŁA JAN1977KATOWICEPolskaTak
10551055JANIK KRZYSZTOF1982JASTRZĘBIE-ZDRÓJKENYAN POWERPolskaTak
10561056GŁODKOWSKI ŁUKASZ1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10571057UCIŃSKA-LADA ANNA1979SOSNOWIECPolskaTak
10581058STĄPOR SŁAWOMIR1973DĄBROWA GÓRNICZATAURON-CIEPŁOPolskaTak
10591059CIASTOŃ ŁUKASZ 1977DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10601060JĘDRYCHA MICHAŁ1979DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10611061KANIA DOROTA1989KATOWICEPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10621062SOLIPIWKO PRZEMYSŁAW1996DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10631063KUŁAKOWSKA MONIKA 1983DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10641064HAJDUKIEWICZ  DAMIAN 1988DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10651065SZWED TOMASZ 1973TYCHYPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10661066ADAMCZYK-NOWAK BEATA1974BYTOMPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10671067KAMIŃSKI DOMINIK 1979DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10681068WILCZYŃSKI ADAM 1983SOSNOWIECPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10691069CYL MICHAL198522PIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10701070WILCZYŃSKI MARIUSZ1984DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10711071ROMANIKU PAWEŁ1978KATOWICEPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10721072MACIEJASZEK  PRZEMYSŁAW 1980SOSNOWIECPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10731073WOŹNIAK  PIOTR 1979SOSNOWIECPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10741074JARZĄBEK  ADAM1985KNURÓWPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10751075MIHUŁOWICZ MACIEJ 1990RYBNIKPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10761076OPARCIK MARCIN1982ZABRZEPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10771077NOWICKI TOMASZ1986JASTRZĘBIE ZDRÓJPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10781078GAWŁOWSKA LIDIA1989ŻORYPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
10791079ŚWIATEK-BACZKOWSKA ANNA1960SOSNOWIECPolskaTak
10801080ANYŻ ŁUKASZ1980BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
10811081ŁOSIK KONRAD1974RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
10821082NOELLE MARIUSZ1981SOSNOWIECPolskaTak
10831083NOWAK WOJCIECH1977SOSNOWIECPolskaTak
10841084STOCZYŃSKI CEZARY1981CZELADŹPolskaTak
10851085POLACZEK TOMASZ1988BOJSZOWYAMATORPolskaTak
10861086KWAŚNIAK RADOSŁAW1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10871087CIS ADAM1978SOSNOWIECPolskaTak
10881088GODLEWSKI BOGDAN1961DABROWA GÓRNICZAPolskaTak
10891089ROCH MIŁOSZ1984DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADPolskaTak
10901090CZUBALA MICHAŁ19826PolskaTak
10911091OLEKSY KRZYSZTOF1970KATOWICEADSPolskaTak
10921092OSTENDA ALEKSANDER1967KATOWICEOOS STAUWEIHERPolskaTak
10931093MARSZAŁEK BARTŁOMIEJ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
10941094FABIAN MICHAŁ1979CHORZÓWPolskaTak
10951095NIKOLIN WOJCIECH1969ZAWIERCIEGRUPA JURA'PLPolskaTak
10961096KACZMARSKI KRYSTIAN1981SIEMIANOWICEPolskaTak
10971097MAGIERA PIOTR1982MYSZKÓWPolskaTak
10981098ŚPIEWAK DARIUSZ1985KATOWICECYKLOGRUPolskaTak
10991099NIEROBA TOMASZ1970MIKOŁÓWPolskaTak
11001100CHYBA SZYMON1978GLIWICEKS KROTOSZ KROTOSZYNPolskaTak
11011101DĄBROWIAK KRZYSZTOF1979SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
11021102NOWOSIELECKI MICHAŁ1976DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11031103BEDNARCZYK DAGMARA1983ZAWIERCIEGRUPA JURA PL ZAWIERCIEPolskaTak
11041104BRODACKI WIESLAW1961TYCHY40-LATEK TYCHYPolskaTak
11051105BIELICKI MIRO1975BYTOMULTRAS RUNPolskaTak
11061106SZCZOTKA JAKUB1978DABROWA GORNICZAPolskaTak
11071107CZAJKA PAWEŁ1981BĘDZINPolskaTak
11081108WRÓBEL SŁAWOMIR1982ŻORYHRMAX ŻORYPolskaTak
11091109ZIĘTEK ANDRZEJ1982BĘDZINSZKOŁA POLICJI W KATOWICACHPolskaTak
11101110LOCH ROBERT1973KATOWICEPolskaTak
11111111URACZ ŁUKASZ1979SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
11121112STEFANIAK JUSTYNA1977DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaTak
11131113NOWAK ŁUKASZ1986CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolskaTak
11141114MUCHA KRZYSZTOF1972OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolskaTak
11151115KOPER KRZYSZTOF1995SOSNOWIECPolskaTak
11161116CWOŁEK ZBIGNIEW1953POLOGNERADLINIOKI W BIEGUPolskaTak
11171117SAR TOMASZ1990NOWA WIEŚPolskaTak
11181118KRAUSE SYLWIA1974RADLINRADLINIOKI W BIEGUPolskaTak
11191119KRAUSE DARIUSZ1973RADLINRADLINIOKI W BIEGUPolskaTak
11201120OBUCHOWSKA MAŁGORZATA1972DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11211121OBUCHOWSKI ROBERT1972DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11221122LEWIŃSKI  DANIEL1984KRAKÓWPolskaTak
11231123ZDRADA ŁUKASZ1984KATOWICEPolskaTak
11241124BUJAK-KAPA DOROTA 1981CZELADZ#CZELADZBIEGAPolskaTak
11251125MATYSZCZAK ROBERT1990ŁUGI-RADŁYNGB KŁOBUCKPolskaTak
11261126BALICZ  AGNISSZKA1993ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaTak
11271127NOWAK TOMASZ1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11281128WÓJCIK MONIKA1983KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPolskaTak
11291129JURCZYK KRZYSZTOF1976DĄBROWA GÓRNICZANAUCZYCIEL WFPolskaTak
11301130STAROSTKA ANDRZEJ1948KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPolskaTak
11311131SZEWCZYK AGNIESZKA1981SOSNOWIECPolskaTak
11321132OCHNIO  DOROTA1983CZECHOWICE - DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZ-DZPolskaTak
11331133NAWIAS ALBIN1961KATOWICEPolskaTak
11341134DUDEK ŁUKASZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11351135GRUDNIEWSKA AGNIESZKA1985MYSZKÓWSHANGRI-LAPolskaTak
11361136STRADOMSKA ANNA 1976ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaTak
11371137KAPRAL AGNIESZKA1980ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaTak
11381138KUBICZEK-NIEPIEKŁO IRMINA1975ZAWIERCIESHANGRILAPolskaTak
11391139PIETRASZEK DAWID1988SOSNOWIECPolskaTak
11401140WIŚNIEWSKI PIOTR1983BĘDZINFJORD NANSEN TUTTU.PL TEAMPolskaTak
11411141BŁOŃSKA-POLAK EWA1978BYTOMBTM RUNNERSPolskaTak
11421142ZARADNY JAROMIR1966KATOWICEMDK NR 2 TYCHYPolskaTak
11431143PERCZAK RENATA1981SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
11441144JURCZAK EWA1975SOSNOWIECPolskaTak
11451145TOPOROWSKI DAMIAN1978CHRZANÓWPolskaTak
11461146PAŹDZIOREK ADAM1965MIKOŁÓWSTS KIA BIEGATON MIKOŁÓWPolskaTak
11471147GOJ HENRYK1958PIEKARY ŚLĄSKIEMOSIR PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
11481148KRZEMIŃSKI PRZEMYSŁAW1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11491149KRZEMIŃSKA MAŁGORZATA1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11501150KLIMEK-KARAS SYLWIA1977CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZ-DZPolskaTak
11511151OLEŚ MAGDALENA1963DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11521152STROBA MAREK1985BYTOMPolskaTak
11531153WYLĘŻEK IRENEUSZ1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11541154ZACZYK MARCIN1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11551155PAWLAK MAREK1945TYCHY40-LATEK TYCHYPolskaTak
11561156MAJCHER KATARZYNA1993SOSNOWIECPolskaTak
11571157ŚLUSARCZYK WOJCIECH1979DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaTak
11581158PALCZEWSKI PRZEMEK1975MYSŁOWICEPolskaTak
11591159AUGUSTYN WOJCIECH1990MYSŁOWICESOFTNETSPORT RUN TEAMPolskaTak
11601160FERDYNAND MAREK1968MYSZKÓWPolskaTak
11611161ZAWIŚLAK MARIUSZ1970PIEKARY ŚLĄSKIEGRUPA NOMAXPolskaTak
11621162ZIĘBA ŁUKASZ1984KATOWICEPolskaTak
11631163LIS MARIUSZ1974SOSNOWIECPolskaTak
11641164MADEJCZYK KAROL1991ROGOŹNIKPolskaTak
11651165ĆWIĘKOWSKI MICHAŁ1990ZAWIERCIEGRUPA JURRA'PLPolskaTak
11661166PYRZ ZBYSZEK1979DABROWA GORNICZADĄBROWSKA GRUPA ROWEROWAPolskaTak
11671167KOWALSKI RAFAŁ1979CHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMPolskaTak
11681168MULARZ DOROTA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11691169MOTYL PIOTR1965KATOWICE1965PolskaTak
11701170FIDYK ELZBIETA1977DABROWA GÓRNICZAPolskaTak
11711171JUREK PIOTR1974BYTOMGARAZE.COMPolskaTak
11721172ŚLUSARSKI DAREK1979DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWSKA GRUPA ROWEROWAPolskaTak
11731173SOKOŁOWSKI MARCIN1982DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11741174PASTERAK JAN1983WILAMOWICEPAROPolskaTak
11751175KOWAL MAREK1962PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaTak
11761176NOWAK AGATA1988KATOWICEPolskaTak
11771177KANIA PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADPolskaTak
11781178PROCHERA BARTOSZ1980PAWŁOWICZKIPolskaTak
11791179HADRYAN ANDRZEJ 1975IMIELINPolskaTak
11801180ĆWIKLIŃSKI PIOTR1980DĄBROWA GÓRNICZAKLUB ŻEGLARSKI ZAGŁĘBIEPolskaTak
11811181TYRKA PRZEMYSŁAW1984CHORZÓWPolskaTak
11821182DOMAGAŁA MARCIN1980JĘDRZEJÓWJKK JĘDRZJÓWPolskaTak
11831183WAWRZYNIAK ANDRZEJ1958KATOWICEPolskaTak
11841184KRAWCZYK DAWID1988WIESIÓŁKABIEGAJ Z BANANEMPolskaTak
11851185FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPolskaTak
11861186PIEKARCZYK WITOLD1961KATOWICEPolskaTak
11871187STOJEK PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
11881188KULA ANETA1973SOSNOWIECMARKLAN SOSNOWIECPolskaTak
11891189LUBNAU MAREK1962SOSNOWIECMARKLAN SOSNOWIECPolskaTak
11901190FIGURA ŁUKASZ1982CZĘSTOCHOWAPolskaTak
11911191RENKIEL TOMASZ1975GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolskaTak
11921192KAPA TOMASZ1981CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolskaTak
11931193IRENEUSZ WYLEŻAŁEK1973KALETYNIGHT RUNNERSPolskaTak
11941194PALIGA MICHAŁ1980ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaTak
11951195CICHONSKI DAMIAN1977BEDZINPolskaTak
11961196JURA EWA1977OGRODZIENIECSHANGRI-LAPolskaTak
11971197BELOWSKI DARIUSZ1966TYCHYPANPolskaTak
11981198TRZEBIŃSKA EMILIA1980DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaTak
11991199TRZEBIŃSKI KRZYSZTOF1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
12001200GŁODEK ARTUR1971PISARZOWICEEATON RUNNING TEAMPolskaTak



Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (Nordic Walking)
L.p. Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
11201SKONIECZNA MAGDALENA1978GLIWICEBUKATEAMPolskaTak
21202SKONIECZNY SEBASTIAN1978GLIWICEBUKATEAMPolskaTak
31203KRÓLIKOWSKA GABRIELA1958KATOWICEDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
41204KRÓLIKOWSKI MIROSŁAW1963KATOWICEDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
51205GÓRNIK JERZY1949KATOWICEKATOWICEPolskaTak
61206JANICZEK TADEUSZ1940BYTOMMOSIR CZELADZPolskaTak
71207NAWRICKA  DANUTA1938DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
81208SOWA JAN1946GLIWICEN/ZPolskaTak
91209MARCHEWKA ANDRZEJ1958DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
101210WŁODARCZYK MAŁGORZATA1970DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
111211CIOŁKIEWICZ MONIA1976SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolskaTak
121212NIECHWIEJCZYK PIOTR1976ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEL ACTIVE TEAMPolskaTak
131213BARCHANOWSKA LUCYNA1973SOSNOWIECPolskaTak
141214SOŁTYSIK MARIA1972SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolskaTak
151215JABŁOŃSKA-TRZEBSKA ANNA1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
161216TRZEBSKI MARCELI1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
171217BARCHANOWSKI WOJCIECH1973SOSNOWIECHAPAGAN SOSNOWIECPolskaTak
181218MATUSZEK JACEK1968DĄBROWA GORNICZAPolskaTak
191219PRABUDZKA  KATARZYNA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
201220MALCZYK ANNA1977SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
211221POLAK KATARZYNA1973TARNOWSKIE GÓRYPolskaTak
221222KOWALSKA MAŁGORZATA1971DĄBROWA GORNICZAPolskaTak
231223KOZAK ALFREDA1953DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
241224KOZAK JAN1950DĄBROWA GÓRNICZA-PolskaTak
251225MUSZYŃSKA ALEKSANDRA1977BĘDZINPolskaTak
261226MUZYK JOANNA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
271227BEDNARSKA KINGA1983KOZIEGŁÓWKIPolskaTak
281228PLOCH ANDRZEJ1965PŁAWNIOWICEPolskaTak
291229WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA1971SOSNOWIECPolskaTak
301230STĘPIEŃ BEATA1966WOLBROMWOLBROM TEAMPolskaTak
311231POLACZEK MARTA1977DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
321232NAWROT-KACZMARCZYK VIOLETTA1966DĄVROWA GÓRNICZAPolskaTak
331233KRĘGIEL PAWEŁ1982SOSNOWIECSPORTOWE ZAGŁĘBIEPolskaTak
341234WALASZEK MONIKA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
351235WALASZEK PATRYK 1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
361236CEBO MARTA1982SŁAWKÓWPolskaTak
371237ZIELIŃSKA GRAŻYNA1963DOBIESZOWICEDOBIESZOWICE NORDICPolskaTak
381238ĆWINTAL KINGA1979PRECZÓWPolskaTak
391239WĘGLER KRYSTYNA1950SOSNOWIECPolskaTak
401240KOTASIŃSKA-PŁATOS SYLWIA1978BĘDZIN-PolskaTak
411241PŁATOS SŁAWOMIR1978BĘDZIN-PolskaTak
421242ŁOPATKA KAZIMIERZ1935PIEKARY ŚLĄSKIEMOSIR PIEKARYPolskaTak
431243MOŻDŻYŃ AGATA1970SOSNOWIECPolskaTak
441244MOŻDŻYŃ ROBERT1970SOSNOWIECPolskaTak
451245KOĆWIN MARZENA1974SOSNOWIECPolskaTak
461246MADEJ TERESA1954DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
471247MADEJ ANDRZEJ1951DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
481248WAJZER LUCJA1968ZAWIERCIEGRUPA JURA PLPolskaTak
491249OLSZEWSKI ANDRZEJ1963PRECZÓWPolskaTak
501250ZAWIERUCHA DOROTA1969CHECHŁOPolskaTak
511251PRZYBYLAK KATARZYNA1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
521252PŁATOS BEATA1976BĘDZINPolskaTak
531253PRASAK SABINA1977SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolskaTak
541254RUTKOWSKA KATARZYNA1980DABROWA GÓRNICZAPolskaTak
551255SWAŁTEK KOSTUCH MAGDALENA1972KATOWICEPolskaTak
561256KRZYŻAK RENATA1976DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
571257PRZYŁUCKA GRAŻYNA1969PRECZÓWGRAMMIPolskaTak
581258SZURKO AGNIESZKA1974KATOWICEPolskaTak
591259DROŻDŻOWSKA MAŁGORZATA1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
601260CHROBOT RENATA 1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
611261GUT MONIKA1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
621262ZOBEK EDWARD1947SOSNOWIECNIEPEŁNOSPRAWNYPolskaTak
631263CUPIAŁ DARIUSZ1966SOSNOWIECWWW.POCANCEROWANI.PLPolskaTak
641264DZIUBEK DOROTA1964CZELADŹPolskaTak
651265WILK MARIA1951CZELADŻSEKCJA PIASKIPolskaTak
661266MACHOLC PIOTR1956DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
671267MACHOWSKI JAN1950KOZIEGŁOWYPolskaTak
681268KALAGA MAŁGORZATA1960CHRUSZCZOBRODJURA.PLPolskaTak
691269BARUCH WŁODZIMIERZ1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
701270BARUCH HENRYKA1950DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
711271TOKARZ MARCIN1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
721272PUSZER MARIAN1952SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaTak
731273KORDOWSKA BOGUSŁAWA1975KRAKÓWUPOJENI WIATREMPolskaTak
741274KORDOWSKI PIOTR1971KRAKÓWUPOJENI WIATREMPolskaTak
751275KRAWCZYK MARTA1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
761276DOMIN KRYSTYNA1955SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPolskaTak
771277WOJCIECHOWSKI TADEUSZ1952DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
781278JAKUBOWSKI MARIUSZ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
791279WOJCIECHOWSKI WOJCIECH1966SOSNOWIECPolskaTak
801280MUSKAŁA MATEUSZ1987SOSNOWIECPolskaTak
811281CYRUS BOGDAN1970STRZEBIŃSILESIA NORDIC TEAMPolskaTak
821282BARTOS DAMIAN1986SOSNOWIECPolskaTak
831283WACH ELŻBIETA1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
841284WACH JACEK1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
851285GĘBSKA ELŻBIETA1959BĘDZINDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
861286ZACZKOWSKA-GACA AGNIESZKA1971DABROWA GÓRNICZAARCELORMITTAL POLANDPolskaTak
871287MÓL WIOLETTA1971CZELADŹSILESIA NORDIC TEAMPolskaTak
881288SZWEJ DOROTA1961DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
891289KOWALSKA -PANZEGRAU  EWA1962DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
901290REDEK EWA1974CZELADŹDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
911291RYGULSKI ANDRZEJ1954ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKE KARLUSYPolskaTak
921292PRYCHODKO JOLANTA1977BOLESŁAWZ MIŁOŚCI DO MĘŻAPolskaTak
931293WOLIŃSKA ELŻBIETA 1958BĘDZINBRAKPolskaTak
941294BRZOST JAN1946DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
951295SMACZYNSKA KRYSTYNA1944DABROWA GORNICZANORDICK TEAM DABROWA GORNICZAPolskaTak
961296ŚCIBISZ BOGDAN1943SOSNOWIECTKKF SATURN CZELADZPolskaTak
971297WUJKO JÓZEF1933KATOWICETKKF CZELADŹPolskaTak
981298NOWOSIELSKA HELENA1960DĄBROWA GÓRNICZA-PolskaTak
991299GUZIK  JUSTYNA 1992SOSNOWIECPolskaTak
1001300SKALSKA ALEKSANDRA1966KATOWICEPolskaTak
1011301GRABOWSKA MAŁGORZATA1980BYTOMPolskaTak
1021302WRÓBEL ELŻBIETA1970CZELADZPolskaTak
1031303EICHNER ANDRZEJ1970ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKE KARLUSYPolskaTak
1041304DYLEWSKA BARBARA1952DABROWA GORNICZADABROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1051305DYLEWSKI ANDRZEJ1952DABROWA GORNICZADABROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1061306HABERKO AGATA1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1071307MAJCHERCZYK WACŁAW1943CZELADŹTKKF "SATURN" CZELADŹPolskaTak
1081308SKRZYPSKI MARIAN1950RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF"JASTRZĄB"RUDA ŚLĄSKAPolskaTak
1091309KOŁTON HELENA1955ZAWIERCIEGRUPA JURA'PLPolskaTak
1101310DYMECKI ZBIGNIEW1941SOSNOWIECPolskaTak
1111311MATONÓG ELŻBIETA1981SŁAWKÓWPolskaTak
1121312BEDNARZ WIOLETTA 1977ZABRZEWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEPolskaTak
1131313NOWROTEK ROMAN1949CIESZYNPolskaTak
1141314ZACZYK MONIKA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1151315KLUSKA-WNUK ANNA1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1161316KOWALSKA MAŁGORZATA1959CIEŚLINPERFECT E-LINE TEAMPolskaTak
1171317SĄSIADEK DARIA1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1181318PTAŚ JOLANTA1968CZELADZTKKF MOSIR CZELADZPolskaTak
1191319PTAŚ AGNIESZKA1996CZELADZTKKF MOSIR CZELADZPolskaTak
1201320WROŃSKI DAWID1997DABROWA GORNICZATKKF MOSIR CZELADZPolskaTak
1211321SCHRÖDER KAROL1975KATOWICESILESIA NORDIC TEAMPolskaTak
1221322GARBAT BOŻENA1968SOSNOWIECPolskaTak
1231323GARBAT RYSZARD1965SOSNOWIECPolskaTak
1241324GARBAT ŁUKASZ1989SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolskaTak
1251325MUSIALIK BOZENA1954SOSNOWIECPolskaTak
1261326SOWIŃSKA HALINA 1975SOSNOWIECPolskaTak
1271327LIBERSKI PIOTR1979SOSNOWIECPolskaTak
1281328MARSZAŁEK ANGELIKA1989ZABRZEWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEPolskaTak
1291329KĘPSKI LECH1949ZAWIERCIEGRUPA JURA.PLPolskaTak
1301330WYLEŻAŁEK BEATA1972KALETYNW KALETYPolskaTak
1311331KOTAS BRYGIDA1963SOSNOWIECDABROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1321332SPÓLNIK STANISŁAW1951KRAKÓWKRAKOWSKI KLUB "LAJKONIK'PolskaTak
1331333WOLNY AGNIESZKA1976KATOWICEPANEWNICKIE LISYPolskaTak
1341334KOCHAŃSKI PAWEŁ1972TRZEBINIADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1351335KOŁSUT MAŁGORZATA1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1361336MIELCAREK LESZEK1955BYTOMNIERZESZONYPolskaTak
1371337JACKOWSKI ZBIGNIEW1960JĘDRZEJÓWPolskaTak
1381338ŻELICHOWSKA ELŻBIETA 1961SOSNOWIECPolskaTak
1391339FILAK STANISŁAW1969KRZEPICEKB FLORIAN ZAJĄCZKIPolskaTak
1401340ŻUCHOWICZ  MONIKA 1989DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1411341ŚWIDEREK DANUTA1953SOSNOWIECPolskaTak
1421342MIETEŁKA MARIA1954SOSNOWIECPolskaTak
1431343ŚWIDEREK RENATA1979SOSNOWIECPolskaTak
1441344ŻUCHOWICZ ELZBIETA1959DABROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1451345SITKO ANETA1976DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1461346ODORKIEWICZ JOLANTA 1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1471347POPŁAWSKA MAGDALENA1986DĄBROWA GÓRNICZASALSA- POŁMARATONPolskaTak
1481348POPŁAWSKA WANDA1964DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1491349ŁYCZAK JOLANTA1963SOSNOWIECPolskaTak
1501350PŁASZCZYCA RAFAŁ1973TYCHYPolskaTak
1511351ZIELONKA ANDRZEJ1949DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1521352LISZKA MARZENA1979BOLESŁAWZ MIŁOŚCI DO MĘŻAPolskaTak
1531353LISZKA ZBIGNIEW1976BOLESŁAWPolskaTak
1541354DUTKIEWICZ MAGDALENA1980DABROWA GÓRNICZAPolskaTak
1551355KOWALCZYK JOANNA1973KRAKÓW1973PolskaTak
1561356KOWALCZYK TADEUSZ1954KRAKÓWPolskaTak
1571357MŁYNARKIEWICZ MARZENA1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1581358MŁYNARKIEWICZ MATEUSZ1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1591359DĘBSKA ELEONORA1959DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1601360SOBCZAK ROBERT1980TARNOWSKIE GÓRYGWAREK NORDIC TEAMPolskaTak
1611361CICHOWICZ PAWEŁ1960SOSNOWIECPolskaTak
1621362WILK TADEUSZ1952DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1631363MICHALIK HANNA1966KATOWICEPolskaTak
1641364KUCYPERA DAGMARA1975BĘDZINFITNESS KLUB SALSAPolskaTak
1651365ŻUCHOWICZ  ROBERT1960DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaTak
1661366ADAMUS MARIAN1949BYTOMSILESIA NORDIC TEAMPolskaTak
1671367FIUK KORNELIA1976BYTOMPolskaTak
1681368MAJCHERCZYK KRZYSZTOF1952SOSNOWIECPolskaTak
1691369SZYMIEC ELŻBIETA1954DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1701370NOWAK JOANNA1969KATOWICEPolskaTak
1711371KOPEĆ ANNA1974KATOWICEPolskaTak
1721372PODGÓRSKA-GOLIŃSKA AGNIESZKA1975MIERZĘCICEPolskaTak
1731373CIEŚLAK ANNA1975TYCHYRUNHOGS TYCHYPolskaTak
1741374MATUSIK-SKALSKA RENATA1972DZIEWKIPolskaTak
1751375ZIELONKA ILONA1973DĄBROWA GÓRNICZAPolskaTak
1761376KNOL AGNIESZKA1973SOSNOWIECPolskaTak
1771377SZEFLER SANDRA1989SOSNOWIECPolskaTak
1781378MATUSIK MARIAN1935SOSNOWIECPolskaTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1 MORCHAT PAWEŁ1976BĘDZINCALA NAPRZÓD!!!PolskaBrak
2 MORCHAT PAWEŁ1976BĘDZINCALA NAPRZÓD!!!PolskaBrak
3AAAA SSSS1981EEEEPolskaBrak
4ADAMCZAK BARBARA1980KATOWICETRAVOISPolskaBrak
5ADAMCZYK MAREK1978JAWORZNOCOFACE TEAMPolskaBrak
6ADAMCZYK PAULINA1986KATOWICEPolskaBrak
7ADAMCZYK PIOTR1973TOPOROWICEPolskaBrak
8ADAMUS MARIAN1949BYTOMSILESIA NORDIC TEAMPolskaBrak
9ADAMUS MICHAŁ1980SOSNOWIECBIEG KAZIMIERZPolskaBrak
10ADRYSZAK ANDRZEJ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
11ANCZYKOWSKI NIKODEM1974TYCHYTYSKIE SINICEPolskaBrak
12ANTOSIEWICZ KAMIL1984CZELADŹPolskaBrak
13ANTOSIK ALEKSANDER1983DĄBROWA GÓRNICZANYRRPolskaBrak
14APOSTOLSKI WOJCIECH1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaBrak
15ASAYEVICH ROMAN1964MINSKAMATARBialorusBrak
16BACA ANDRZEJ1979ZAWIERCIEPolskaBrak
17BALIN ELWIRA1971DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
18BANASZEK KARINA1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
19BANYŚ DAMIAN1985OLKUSZPolskaBrak
20BARAŃSKI GRZEGORZ1981GLIWICEPolskaBrak
21BARBARA BARBARA1986WROCŁAWKB SOBÓTKAPolskaBrak
22BARBARA SOBCZYK1986WROCŁAWKB SOBÓTKAPolskaBrak
23BARTAS AGNIESZKA1986GLIWICEBIEGAMY Z SERCEMPolskaBrak
24BARTKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUNMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPolskaBrak
25BARTOSZ ZAMOJSKI1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
26BARTOSZ ZAMOJSKI1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
27BARUCH HENRYKA1950DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
28BARUCH HENRYKA1950DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
29BARUCH WŁODZIMIERZ1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
30BARUCH WŁODZIMIERZ1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
31BATORYNA ALEKSANDER 1983BEDZINPolskaBrak
32BATORYNA ALEKSANDER1983BEDZINPolskaBrak
33BĄCZEK KRZYSZTOF1978ZAWIERCIEJURA.PLPolskaBrak
34BEDNARCZYK DAGMARA1983ZAWIERCIEGRUPA JURA PLPolskaBrak
35BEDNARCZYK  MAGDALENA1976BĘDZINPolskaBrak
36BIAŁAS BARTOSZ1985PRZECZYCEORZEŁ DĄBIE/ PRZECZYCEPolskaBrak
37BIAŁEK JOHANKA1980CHORZÓWJOHANKA THE ROCK QUEENPolskaBrak
38BIELAK MICHAŁ1988JAWORZNOPKO SILESIA RUNNING TEAMPolskaBrak
39BIERLET MARCIN1982KWASNIÓWNOWEDOTACJE.PLPolskaBrak
40BIŁEŃKIJ JOANNA1991LUBLINIECPolskaBrak
41BINASIK AGNIESZKA1974KATOWICEPolskaBrak
42BŁASZCZYK DOMINIK1988GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolskaBrak
43BŁESZYŃSKI ŁUKASZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
44BOBER SEBASTIAN1977SIEMIANOWICE ŚL.CZORNE HANYSPolskaBrak
45BODORA JACEK1984TARNOWSKIE GÓRYPolskaBrak
46BOGDOŁ MAREK1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDROGADOTOKIO.PLPolskaBrak
47BOGDOŁ MAREK1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEDROGADOTOKIO.PLPolskaBrak
48BORKOWSKI JERZY1957DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
49BROL PIOTR1985SIEMIANOWICEPolskaBrak
50BROŻBAR TOMASZ1976KRAKÓWUPOJENI WIATREMPolskaBrak
51BRYCHCY WIOLETA1971GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolskaBrak
52BSFOOMTDSCWNYF MARK1928DMGTXUOJCDWAANDFALWKIDWRICPolskaBrak
53BUGAJSKI ARTUR1972DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
54BUJOCZEK MAGDALENA1982PIEKARY ŚLĄSKIERUNAWAYSPolskaBrak
55BUJOK TOMASZ1986SOSNOWIECPolskaBrak
56BUYDUPPWRF MARK1963KDBKZOZFRFZWOHFWPRMMNTAOWMJOBADVIOXLVWPolskaBrak
57BYDŁOWSKI ARTUR1984DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaBrak
58BZDUCHA MARTA1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPolskaBrak
59CEGIELSKI MICHAL1970BĘDZINPolskaBrak
60CEGIEŁKO KRZYSZTOF1981TYCHYPolskaBrak
61CESARZ ARTUR1982BĘDZINPolskaBrak
62CESARZ JUSTYNA1983BĘDZINPolskaBrak
63CHOJNACKI RADOSŁAW1980BYTOMPolskaBrak
64CHOJNACKI RADOSŁAW1980BYTOMPolskaBrak
65CHOWANIEC MONIKA1992JURGÓWPolskaBrak
66CHWALISZEWSKI JAROSŁAW1975GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolskaBrak
67CIAPAŁA SZYMON1971KRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUNTEAMPolskaBrak
68CICHA MAGDALENA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
69CICHOWICZ PAWEŁ1960SOSNOWIECPolskaBrak
70CIEKAŁA PATRYK1991DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
71CIENIAWSKA EWA1980BYTOMPolskaBrak
72CIOMEK MARTA1989GLIWICESBRT GLIWICEPolskaBrak
73CUDZIK WALDEMAR1965CZĘSTOCHOWAPolskaBrak
74CYRUS BOGDAN1970STRZEBIŃSILESIA NORDIC TEAMPolskaBrak
75CZAPIEWSKI JANUSZ1962BIERUŃBIERUŃ BIEGAPolskaBrak
76CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.PolskaBrak
77CZARNOTA PIOTR1982JAWORZNOPolskaBrak
78CZECHOWSKI DARIUSZ1980ŻORYCREATIVESTYLEPolskaBrak
79CZERNIK ŁUKASZ1994SOSNOWIECBRAKPolskaBrak
80CZYŻYKOWSKI MARCIN1974ŚWIĘTOCHŁOWICESWPolskaBrak
81DANIELCZYK DAMIAN1980BIELSKO-BIAŁAPolskaBrak
82DENDEK BARTŁOMIEJ1991SOSNOWIECPolskaBrak
83DFETGCYNLILX MARK1936BFYMRYKSEJGJUSSYGPolskaBrak
84DOLIŃSKA AGNIESZKA1990KATOWICEPolskaBrak
85DOMIN KRYSTYNA 1955SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPolskaBrak
86DORS GRZEGORZ1962JANÓWRTB TRACKER PODKOWA JANÓWPolskaBrak
87DRZEWIECKA-GERBER AGNIESZKA1970MIKOŁÓWPolskaBrak
88DUBAS BARTŁOMIEJ 1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
89DUDEK BARTEK1976KATOWICEPolskaBrak
90DUDEK KRZYSIU1976BYTOMTEAM-BYTOMPolskaBrak
91DUDEK MAGDALENA1987SOSNOWIECPolskaBrak
92DWORNICZAK PAWEŁ1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaBrak
93DWWSDRPERN MARK1923LZSVRHGILHSAYTULNEQPolskaBrak
94DYRSZLAG NATALIA1985CHORZOWPolskaBrak
95DZIECHCIARZ DUDA JOANNA1976ZAWIERCIESHANGRI LAPolskaBrak
96DZIOPA DARIUSZ1985SOSNOWIECBIALY KENIJCZYKPolskaBrak
97DZIUBAŃSKI GRZEGORZ1981PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAMPolskaBrak
98DZIWIŃSKI RAFAŁ1974ZAWIERCIEPolskaBrak
99FARUGA KATARZYNA1992SUSZECPolskaBrak
100FDMNXEIRMEAHDL MARK1996OVMDPHIPZAIHHKIFMYSKASONPolskaBrak
101FEIJOO ALVAREZ DAVID1986KATOWICESpainBrak
102FIDYK ROBERT1972DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
103FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPolskaBrak
104FIJAŁKOWSKI TOMASZ1980STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPolskaBrak
105FILEK ADRIAN1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
106FLIŚNIK MONIKA1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
107FLOREK IREK1983MYSŁOWICEPolskaBrak
108FLOREK MICHAŁ1984KRAKÓWJW 2771PolskaBrak
109FRANCIK PRZEMYSŁAW1973JAWORZNOPolskaBrak
110FRĄCZEK RAFAŁ19888PolskaBrak
111GABRYSIAK MAREK1976PSZCZYNAPolskaBrak
112GAJ-JURCZYK RENATA1973LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPolskaBrak
113GAJDA GRZEGORZ 1980SOSNOWIECPolskaBrak
114GAJEWSKI JAREK1968TYCHYFUCHS OIL TEAMPolskaBrak
115GAWEDA BARBARA1954KIELCEAMATORPolskaBrak
116GAWRON KONRAD1982SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaBrak
117GAWRON KONRAD1982SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaBrak
118GAWROŃSKI ZBIGNIEW1971BIELSKO-BIALA-PolskaBrak
119GAWROŃSKI ZBIGNIEW1971BIELSKO-BIALA-PolskaBrak
120GDNHSPSTM MARK1911OQJSKDSEUEQDHTEYADUEOTILEDPolskaBrak
121GIBASZEWSKA JUSTYNA1976CHORZÓWPolskaBrak
122GIL IWONA1976DABROWA GÓRNICZAPolskaBrak
123GIZICKI JACEK1984BIELSKO - BIAŁAPolskaBrak
124GJHSWFENAMUVWFSTD MARK1955LAXQFADOCZDBBBLZDHRDUVVLMMBXVEHOKHVARPolskaBrak
125GLABA TOMASZ1982JAWORZNOPRZESUNĄC GRANICE MOZLIWOSCIPolskaBrak
126GOLA DANIEL1992MYSLOWICEPolskaBrak
127GOŁĄB PAWEŁ1989SOSNOWIECPolskaBrak
128GORAUS KAMIL1984RUDA ŚLĄSKAADS MASNA KRYTYCZNAPolskaBrak
129GORGOŃ BARTOSZ1984ZAWIERCIEGRUPA JURA~PLPolskaBrak
130GORZELANY RAFAŁ1990RYBNIKPolskaBrak
131GÓRAL DAMIAN1976SOSNOWIECPolskaBrak
132GÓRALCZYK  PAWEŁ 1989ZAWIERCIEPolskaBrak
133GÓRKA MARCIN1980KRAKÓWPolskaBrak
134GÓRKA SZYMON1983GLIWICEPRZODOWI SIEPACZEPolskaBrak
135GRAARCZYK MARIUSZ1967BĘDZINPolskaBrak
136GRABIŃSKA MONIKA1994BABIENICAPolskaBrak
137GRELA MARCIN1981KRAKÓWTRIATHLON X-TEAMPolskaBrak
138GRONDYS MICHAŁ1978GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolskaBrak
139GRUCEL  KATARZYNA 19804PolskaBrak
140HABERKA KAROLINA1993KATOWICEKAROLARUNNING.BLOG.PLPolskaBrak
141HAJDUKIEWICZ DAMIAN1988DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
142HERICHT PAWEŁ 1989OLKUSZPolskaBrak
143HERMAN ANNA 1976SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolskaBrak
144HNATÓW SZYMEK1980DĄBROWA GÓRNICZASPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
145HTHGIHKAJIRWHMUCFDS MARK1918VODVSTLJTTYRKQFDJCGLWBPVGEPolskaBrak
146IFCZOK ŁUKASZ1987BEDZINPolskaBrak
147IWAŃCZAK STANISŁAW1966KATOWICEPolskaBrak
148IWONA ZAMOJSKA1978BYTOM1978PolskaBrak
149IZBMACVQ MARK1981LCCVMXFWIWKYIZHASZQCZOCVDTAHELYPolskaBrak
150JACHYM TOMASZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
151JACKOWSKI ZBIGNIEW1960JĘDRZEJÓWPolskaBrak
152JAKIMIEC WOJCIECH1988CHORZOWPolskaBrak
153JANKOWSKI RAFAŁ1974DABROWA GÓRNICZAPolskaBrak
154JARNOT BARTŁOMIEJ1979SOSNOWIECCIEPŁE BAMBOSZEPolskaBrak
155JARNOT MAŁGORZATA1979SOSNOWIECCIEPŁE BAMBOSZEPolskaBrak
156JAROSZ ADAM1967ZABRZEPolskaBrak
157JAWORSKI KRZYSZTOF1974DĄBROWA GÓRNICZASAMOTNY WILKPolskaBrak
158JERUZOL MARCIN1983IMIELINPolskaBrak
159JJRNQPPAFODW MARK1924OQKECQGXQRIBMJDXLGJFRCDCRZHRULYPolskaBrak
160JURA EWA1977OGRODZIENIECSHANGRI LAPolskaBrak
161JURCZAK TADEUSZ1968UBIADPolskaBrak
162JURCZYK ROBERT1972LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPolskaBrak
163JUREK PIOTR1974CHORZÓWGARAZE.COMPolskaBrak
164KA ŁUKASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
165KACZOR ARKADIUSZ19865PolskaBrak
166KACZOR RAFAŁ1973SOSONOWIECPKO SILESIA RUNNING TEAMPolskaBrak
167KAJDAK DAWID1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
168KAPELA MARIUSZ1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPolskaBrak
169KAPUŚCIK BEATA1969KATOWICEPolskaBrak
170KARÓLCZAK MACIEK1982DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
171KARWACKI DAMIAN1984ŻORYHRMAX ŻORYPolskaBrak
172KASPRZAK  MARTYNA 1989CHORZÓWNIGHT RUNNERS ŚLĄSKPolskaBrak
173KAWA JOANNA1977MYSŁOWICEADS MASNA KRYTYCZNAPolskaBrak
174KIERUZAL ADAM1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEWARTA RUNNERSPolskaBrak
175KIRYK KRZYSZTOF1969CZARNOWĄSYFENIKS PRZY ELEKTROWNII OPOLEPolskaBrak
176KŁOSIŃSKA EWA1990KUŹNICA LECHOWSKLUB SPORTOWY CITY CROSSPolskaBrak
177KŁOSIŃSKA EWA1990KUŹNICA LECHOWSKLUB SPORTOWY CITY CROSSPolskaBrak
178KMIECIK ADAM1965SŁAWKÓWPolskaBrak
179KOCHMAN KRZYSZTOF1969SOSNOWIECKOCHMAN-SOSNOWIECPolskaBrak
180KOCHMAN KRZYSZTOF1969SOSNOWIECKOCHMAN-SOSNOWIECPolskaBrak
181KOCYBA HENRYK1955LUBLINIECMETA LUBLINIECPolskaBrak
182KOŁODZIEJ MACIEJ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
183KONCZAK MACIEJ1970KROTOSZYNKROTOSZ KROTOSZYNPolskaBrak
184KONIECZKO TOMASZ1980DOBIESZOWICE1980PolskaBrak
185KONIECZKO TOMASZ1980DOBIESZOWICEPolskaBrak
186KOPEĆ ANNA1974KATOWICEPolskaBrak
187KORCZAK TOMASZ198152PolskaBrak
188KORNES JANUSZ1970SOSNOWIECTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
189KOSIŃSKI MARCIN1982DĄBROWA GÓRNICZADYNAMIT DGPolskaBrak
190KOSIŃSKI ROBERT1987SOSNOWIECPolskaBrak
191KOŚCIELNY EMIL1986PRECZÓWPolskaBrak
192KOŚMIDER DAMIAN1981CHRZANÓWPolskaBrak
193KOT EUGENIUSZ1935KATOWICEPolskaBrak
194KOTAS BRYGIDA1963SOSNOWIECDABROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
195KOTAS BRYGIDA1963SOSNOWIECDABROWA NORDIK TEAMPolskaBrak
196KOTAS BRYGIDA1963SOSNOWIECDABROWA NORDIK TEAMPolskaBrak
197KOWACZ MATEUSZ1984SOSNOWIECARCELORMITTAL POLANDPolskaBrak
198KOWALSKI ARKADIUSZ1971SIEWIERZPolskaBrak
199KOWALSKI MARCIN1981SOSNOWIEC3FLOW TRIATHLON TEAMPolskaBrak
200KOWALSKI MAREK1955DABROWA GORNICZANIEZRZESZONYPolskaBrak
201KOWALSKI RAFAŁ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
202KOXZVDEIDRMKLXA MARK1959MZVDBKYLMTBQSDSFKBEIIDPolskaBrak
203KOZAK KAMILA1984KATOWICEPolskaBrak
204KOZIEŁ JAN1988KRAKÓWPolskaBrak
205KOZIOŁEK LUDWIK1958KATOWICE1958PolskaBrak
206KOŹMIŃSKI MIROSŁAW1953BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
207KRAWCZAK BARTOSZ1980ZAKOPANETATRY MOUNTAIN RESORTSPolskaBrak
208KRÓL ZBIGNIEW1987SŁAWKÓWWATAHA CZERWONEGO KAPTURKAPolskaBrak
209KRÓLIKOWSKA GABRIELA1958KATOWICEDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
210KRÓLIKOWSKI PAWEŁ1986SOSNOWIECSALON DLA PSÓW BRIARDPolskaBrak
211KRUCZEK MONIKA1973DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaBrak
212KRUZEL TOMASZ1977ZAWIERCIEPolskaBrak
213KRZEMIŃSKI ANDRZEJ1970SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPKO BANK POLSKIPolskaBrak
214KRZON ANDRZEJ1980RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF "JASTRZĄB? RUDA ŚLĄSKAPolskaBrak
215KSIĄŻEK WIESŁAW1952TYCHY40-LATEKTYCHYPolskaBrak
216KUBICZEK-NIEPIEKŁO IRMINA1975ZAWIERCIESHANGRILAPolskaBrak
217KUCHARSKA-KIELAN URSZULA1981DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BUGAJPolskaBrak
218KUCHTA RAFAŁ1966CHEŁMEKSILESIA NORDIC TEAMPolskaBrak
219KUCYPERA DAGMARA1975BĘDZINFITNESS KLUB SALCAPolskaBrak
220KUCZMARSKI LUKASZ1987TORUŃSTS TIMINGPolskaBrak
221KUCZMARSKI LUKASZ1988TORUŃSTS TIMINGPolskaBrak
222KULIŃSKI MACIEK1971ZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIPolskaBrak
223KUMIĘGA JOANNA1980MYSŁOWICEPolskaBrak
224KUREK ANNA1971KATOWICEMOSIR CZELADZPolskaBrak
225KUREK EDWARD1939KATOWICEMOSIR CZELADZPolskaBrak
226KURIANOWICZ WIESŁAW1962GLIWICEBIEGAMBOLUBIĘPolskaBrak
227KUROWICZ MARCIN1970GLIWICENIEZRZESZONYPolskaBrak
228KUŹNICKI TOMASZ1985JAWORZNOPolskaBrak
229KWAPIEŃ ARTUR1972SOSNOWIECHEALTHY BODYPolskaBrak
230KWAŚNIK MONIKA1982OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolskaBrak
231KWIECIEŃ JOANNA 1981DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
232LACHETA TOMASZ 1971DĄBROWA GÓRNICZA----------------------------------------PolskaBrak
233LAMOT DARIUSZ1978DĄBROWA GÓRNICZARALLYLABPolskaBrak
234LAMPA ALICJA1989GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolskaBrak
235LANY GRZEGORZ1972KATOWICEPolskaBrak
236LESZCZAK MARIUSZ1980KRAKÓWPolskaBrak
237LEWANDOWSKA KATARZYNA1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
238LGTIWYEPUC MARK1940TPDKEBKJFVHOLGTUIQABHYZRPIPolskaBrak
239LISZKA ZBIGNIEW1976BOLESŁAWPolskaBrak
240LJPIECUBADAKBR MARK1984AJDDHALYNFAUAEHSVGXVEAJPolskaBrak
241LOCH ROBERT1973KATOWICELIGOCKIE LISYPolskaBrak
242LQRMUZMAF MARK1968IQQXKMHAYHFZIMANHMYUCLPolskaBrak
243ŁACH ŻANETTA 1967JAWORZNOPolskaBrak
244ŁACH ŻANETTA 1967JAWORZNOPolskaBrak
245ŁUBNIEWSKI ŁUKASZ1988PRUDNIKMASAJ PRUDNIKPolskaBrak
246ŁUKASIK ZBIGNIEW1950DĄBROWA GORNICZARADNY RADNY MIEJSKIEJPolskaBrak
247M NATALI1989DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolskaBrak
248MACHOLC PIOTR1956DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
249MACHURA SEBASTIAN1988CHORZÓWPolskaBrak
250MACIĄG DAMIAN1983DĄBROWA GÓRNICZAMATLEY TEAMPolskaBrak
251MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA1985PYSKOWICEOPEL ACTIVE TEAMPolskaBrak
252MAJCHER KATARZYNA1993SOSNOWIECPolskaBrak
253MAJCHERCZYK WACLAW1943CZELADZMOSIR CZELADZPolskaBrak
254MAJEK ZBIGNIEW1972CHORZÓWPolskaBrak
255MAKOSA  MAGDALENA 1989JAWORZNIDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
256MALCZYK ANNA 1977SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
257MALINOWSKA IWONA1975BYTOMPolskaBrak
258MALINOWSKI MARCIN1973BYTOMPolskaBrak
259MANTERYS KORNELIA1982WOJKOWICE KOŚCIELNEW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
260MARCIN CHROBAK1973KATOWICE-PolskaBrak
261MARCINKOWSKI DARIUSZ1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
262MARCINKOWSKI DARIUSZ1985DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
263MARCINOWSKA  MARTA1984JAWORZNORUN & FUN JAWORZNOPolskaBrak
264MARCINOWSKI TOMASZ1984JAWORZNORUN & FUN JAWORZNOPolskaBrak
265MARCZAK KRZYSZTOF1971ŚWIĘTOCHŁOWICEPKO SILESIA RUNNING TEAMPolskaBrak
266MARYAŃSKA ANNA1981RYBNIKPolskaBrak
267MATYSIAK ALEKSANDRA1976DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
268MAZUR KRZYSZTOF1976GLIWICEPolskaBrak
269MENDAK JACEK1963SOSNOWIECPolskaBrak
270MICKIEWICZ  BARTŁOMIEJ 1977DĄBROWA GÓRNICZAPIA POLSKA - CFO RUNNING TEAMPolskaBrak
271MIODEK KAMIL1989BRZĘKOWICE DOLNEDUMA POLSKI ORZEŁ DĄBIEPolskaBrak
272MOLIŃSKA MAGDA1986DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
273MOŁAS ADRIAN1985BĘDZINPolskaBrak
274MOMRO ŁUKASZ1983ŚWIĘTOCHŁOWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolskaBrak
275MOŚCIŃSKI MARCIN1989SOSNOWIECPolskaBrak
276MOŻEJKO ARTUR1974PORAJSPARTANIE DZIECIOMPolskaBrak
277MROCZKA ANNA1978KATOWICEBRAKPolskaBrak
278MUCHA  ADAM 1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
279MUCHA RAFAL1976DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
280MUSZYŃSKA ALEKSANDRA1977BĘDZINPolskaBrak
281MUZYK-ŚWIĘTEK PAULINA1983TYCHYPolskaBrak
282NABIAŁEK ALEKSANDRA1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
283NAGIRNJAK NATALIA1991WINNICAAHILLES LESZNOPolskaBrak
284NAGIRNJAK WIKTOR1987WINNICAAHILLES LESZNOPolskaBrak
285NATONIK ADAM1986PIEKARY ŚLĄSKIEBRYGADA BIEGOWA BEZDECHPolskaBrak
286NAWRAT  JUSTYNA 1983ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaBrak
287NAWRAT  JUSTYNA 1983ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaBrak
288NAWRAT  JUSTYNA 1983ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaBrak
289NAWRAT  SEBASTIAN 1978ŚWIĘTOCHŁOWICEPolskaBrak
290NIEDZIELA KRZYSZTOF1982RUDA ŚLĄSKAPolskaBrak
291NIEDZWIEDZ GENOWEFA1943SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
292NIR ŁUKASZ1977TYCHYWARSZTAT FORMYPolskaBrak
293NOELLE DAWID 1977SARNÓWPolskaBrak
294NOELLE DAWID 1977SARNÓWPolskaBrak
295NOELLE DAWID1977SARNÓW1977PolskaBrak
296NOWAK ŁUKASZ1986CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolskaBrak
297NOWAK MARTA1984DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
298NOWAK PIOTR1996DĄBROWA GÓRNICZACSIRPolskaBrak
299NOWAK SANDRA1989SOSNWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
300NOWROTEK ROMAN1949CIESZYN1949PolskaBrak
301NYSZKIEWICZ JOANNA1982KATOWICEPO ROBOCIEPolskaBrak
302OCHOCKI PAWEŁ1971KATOWICEWUJEK BIEGAPolskaBrak
303OCIEPKA MILENA1992DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
304OKAJ KRZYSZTOF1984TARNOWSKIE GÓRYRUNAWAYSPolskaBrak
305ORCZYK MARCIN1982CZELADŹPolskaBrak
306ORKWISZEWSKA OLA1986BIERUŃTTA BIERUŃPolskaBrak
307OSTENDA ALEKSANDER1967KATOWICEOOS STAUWEIHERPolskaBrak
308OZIĘBAŁA IGNACY1953WRĘCZYCA MAŁAWKB META LUBLINIECPolskaBrak
309PACIOREK JAKUB1986KATOWICEORZEŁ TEAMPolskaBrak
310PACZKOWSKI ROBERT1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESILESIA RUNNERS CLUBPolskaBrak
311PAŁASZEWSKI DANIEL1975DĄBROWA GÓRNICZAPKO BANK POLSKIPolskaBrak
312PANEK AGATA1978ZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIPolskaBrak
313PAŃKOWSKI BARTŁOMIEJ1976WOJKOWICEPOGORIA BIEGAPolskaBrak
314PAPIERNIK MIROSŁAW1963BYTOMBIEGAMBOLUBIĘPolskaBrak
315PARYŻ DARIUSZ1980DĄBROWA GÓRNICZALUCI FER TEAMPolskaBrak
316PASUTO GRZEGORZ1979KATOWICEJW 3940PolskaBrak
317PASZCZA TOMASZ1978DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
318PATYK JOANNA1974CHORZÓWPolskaBrak
319PAWLAK ANNA1983DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
320PIĄTEK MICHAŁ1983SIEMIANOWICEPolskaBrak
321PIECZYRAK DAMIAN1979DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
322PIEGA ROBERT1978SOSNOWIECPolskaBrak
323PIEKARCZYK DAWID1989ŁAZISKA GÓRNEPolskaBrak
324PIEPRZYCA  MAREK 197412LAKILUZERHELENKAPolskaBrak
325PIETRYSIAK STEFAN1960ZABRZEAMATORPolskaBrak
326PIWOWARCZYK  PAWEŁ1988SOSNOWIECPolskaBrak
327PLUCIŃSKA EDYTA 1972SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPolskaBrak
328PLUCIŃSKI MICHAŁ1987KATOWICEPolskaBrak
329PLUCIŃSKI PAWEŁ1971SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPolskaBrak
330PLUTA KINGA1996DĄBROWA GÓRNICZAG4PolskaBrak
331PŁASZCZYCA RAFAŁ1973TYCHYPolskaBrak
332PŁATEK DANIEL1994SOSNOWIECPolskaBrak
333PŁATEK DANIEL1994SOSNOWIECPolskaBrak
334PŁAŻYŃSKI BARTOSZ1981SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
335POCHOPIEŃ MARIUSZ 1976SOSNOWIECPolskaBrak
336PODGÓRSKA-GOLIŃSKA AGNIESZKA1975MIERZĘCICEPolskaBrak
337PODSIADŁO ŁUKASZ1984DĄBROWA GÓRNICZA3FLOW TRIATHLON TEAMPolskaBrak
338POLACZEK MARCEL1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
339POLECHOŃSKA KATARZYNA1979SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE1979PolskaBrak
340POPENDA  WITOLD 1978ORZESZEPolskaBrak
341PORWIK PAWEŁ1992CHORZÓWPolskaBrak
342POSMYK PRZEMYSŁAW1976CZĘSTOCHOWAPolskaBrak
343PREJS BEATA MARTA 1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIENIGHT RUNNERSPolskaBrak
344PROBIERZ PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
345PROCHOWSKI DARIUSZ1965DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
346PRYMAS EWA197115PolskaBrak
347PRZYBYLAK KATARZYNA1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
348PRZYBYŁA KAMIL1983DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BUGAJPolskaBrak
349PSZCZOŁA MARCIN 1978BĘDZINPolskaBrak
350PUTA ZDZISŁAW1946SOSNOWIECTKKF CZELADŻPolskaBrak
351PYRK KATARZYNA1984KATOWICEPolskaBrak
352QATCAXJIPRF MARK1944LVIZDUQMDXXRUAIHCRTKPolskaBrak
353QYHOZLCDNULLXKYCRL MARK1946LRTMBQUFRMIPHGJGTZRSVMUYCLQNPolskaBrak
354RADWAN SYLWIA1979SOSNOWIECPolskaBrak
355RAJSKI KRZYSZTOF1989KRZYKAWACIPUSZKAYA TEAMPolskaBrak
356RAK KATARZYNA1990ŻORYPolskaBrak
357RAWSKI DARIUSZ1975BYTKÓWPolskaBrak
358RAWSKI DARIUSZ1975BYTKÓWPolskaBrak
359ROCHOWIAK MARIUSZ1983DABROWA GORNICZAPARO REAKTYWACJAPolskaBrak
360ROGÓŻ WOJCIECH1985KATOWICEPolskaBrak
361ROMANEK  BŁAŻEJ 1980ŻORYPolskaBrak
362ROSIN RYSZARD1958GLIWICEPolskaBrak
363ROŚ WIKTOR1974JASTRZĘBIE-ZDRÓJPolskaBrak
364RYCHLIK SŁAWOMIR1982KOZIEGŁOWYPolskaBrak
365RYCHLIK ZBIGNIEW1970BYTOMMIŁOŚĆ JEST CIERPLIWAPolskaBrak
366RYSZKA WALDEMAR1971JAWORZNOPolskaBrak
367SAJDAK JUSTYNA1988ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaBrak
368SAJDAK JUSTYNA1988ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaBrak
369SAJDAK JUSTYNA1988ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaBrak
370SAJDAK JUSTYNA1988ZAWIERCIESHANGRI-LAPolskaBrak
371SATŁAWA ADAM1982TYCHYPKO BANK POLSKIPolskaBrak
372SCZEPANIK MARZENA1974ZAWIERCIEGRUPA JURA'PLPolskaBrak
373SEWERYN ALEKSANDRA1991DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
374SIENKAN ANNA1993BĘDZINPolskaBrak
375SIKORA-SZCZOTKA MAGDALENA1979DABROWA GORNICZAPolskaBrak
376SITKO KRZYSZTOF1959CHARSZNICAPolskaBrak
377SITKO MAŁGORZATA1965CHARSZNICAPolskaBrak
378SIWIEC ARTUR1991KATOWICE1991PolskaBrak
379SKHVXNNNVLPWEHMA MARK1928IJQCNKCVRYAXONOUPXWAKYQPBPolskaBrak
380SKOCZYLAS DARIUSZ1968DĄBROWA GORNICZASAINT-GOBAIN SQUADPolskaBrak
381SKONIECZNA MAGDALENA1978GLIWICEBUKATEAMPolskaBrak
382SKONIECZNY SEBASTIAN1978GLIWICEBUKATEAMPolskaBrak
383SKOTNICZNY RYSZARD1962DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
384SKOWROŃSKI KRZYSZTOF1968DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIAMORSUJEPolskaBrak
385SKOWROŃSKI MARIUSZ1965SZCZERBICESPOKORUNPolskaBrak
386SKRZYPIEC  WŁODZIMIERZ 1966DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
387SŁODZIAK DAWID1985DABROWA GORNICZAPolskaBrak
388SŁOMKA ANDRZEJ1960MIKOLOWTKKF HADESPolskaBrak
389SMACZYNSKI  MATEUSZ 1989SOSNOWIECPolskaBrak
390SNOPCZYNSKI TOMASZ1973BEDZINPolskaBrak
391SOKOŁOWSKI MAREK1969MYSŁOWICE-WESOŁANIEZRZESZONYPolskaBrak
392SOŁTYSIK TOMASZ1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
393SOSNA GRZEGORZ1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaBrak
394SOWA PIOTR1990DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
395SPÓLNIK STANISŁAW1951KRAKÓWKRAKOWSKI KLUB "LAJKONIK'PolskaBrak
396SPRYCHA SŁAWOMIR1983CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolskaBrak
397STANIROWSKI JAROSŁAW1971MSTÓWPolskaBrak
398STAROSTKA JACEK1974KĘDZIERZYN-KOŹLEPKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMPolskaBrak
399STEFAŃSKI MARIAN1965RUDA ŚLĄSKATKKF JASTRZAB RUDA SLASKAPolskaBrak
400STELMANSKI SEBASTIAN1993DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
401STOLARZ PIOTR1977DĄBROWA GÓRNICZASRS AKTYWNA DĄBROWAPolskaBrak
402STROIŃSKI ŁUKASZ1990SOSNOWIECPolskaBrak
403STROJNY  ANDRZEJ 1965CHEŁM ŚLĄSKICHEŁM ŚLĄSKIPolskaBrak
404STUDNIARZ RAFAŁ1984CZELADŹSEKCJA PIASKIPolskaBrak
405STZYTKNDH MARK1961WGTYVYMTGPUXSTMDYZPAJKAUHREJJIHYPolskaBrak
406SYKUŁA RAFAŁ1977KRUSINPolskaBrak
407SZABRAŃSKI SŁAWOMIR1976LĘDZINYW POGONI ZA DUCHEMPolskaBrak
408SZCZEPAŃSKI JANUSZ1965MYSŁOWICE-MORGINIEZRZESZONYPolskaBrak
409SZCZĘSNA MARTA1984SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaBrak
410SZCZOTKA EWA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
411SZCZYPKA PIOTR1985KATOWICEKOSTUCHNA BIEGAPolskaBrak
412SZELĄG GRZEGORZ1978SOSNOWIECPolskaBrak
413SZEWCZYK KAMIL1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
414SZOŁTYSEK WOJCIECH1971RYBNIKOCHAJORUNPolskaBrak
415SZUBERT MATEUSZ1992PORĘBA WIELKATTA BIERUŃPolskaBrak
416SZWEDA PIOTR1968BYTOMPolskaBrak
417SZYMANIAK ADAM1981CZESTOCHOWAJW3940PolskaBrak
418SZYNDLAREWICZ MICHAŁ1982KATOWICEPolskaBrak
419ŚCIBICH MARIUSZ1973BĘDZINPolskaBrak
420ŚCIBSKA  JOANNA 1989DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
421ŚLĘCZKA BEATA1964SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolskaBrak
422ŚLĘZAK AGATA1987KATOWICEPolskaBrak
423ŚNIEŻEK  ADAM 1980ŻERNICAPAE GOGGLE TEAMPolskaBrak
424ŚNIEŻEK  ADAM 1980ŻERNICAPAE GOGGLE TEAMPolskaBrak
425ŚPIEWAK WOJCIECH1973WILKOWICEPolskaBrak
426ŚWIDA ADAM1978KLUCZETRIDEA TEAMPolskaBrak
427TARCZEWSKI TOMASZ1979ZAWIERCIETARCZA TRIATHLON TEAMPolskaBrak
428TGALRZWEAFXFUILRL MARK1917NZRTIVHLFZPRPOMPWXWKZQVPTENPolskaBrak
429TKACZ JAROSŁAW1974DANKOWICEHRMAX ŻORYPolskaBrak
430TRACZYK KRZYSZTOF1986RUDA ŚLĄSKAK 1PolskaBrak
431TRYBALSKI MACIEK1976ZAWIERCIEPolskaBrak
432TRYBALSKI MACIEK1976ZAWIERCIEPolskaBrak
433TRZASKA PAWEŁ1977DĄBROWA GÓRNICZA1977PolskaBrak
434TRZASKA RADOSŁAW1974BIELSKO-BIAŁAPolskaBrak
435TRZCIONKOWSKI MARIUSZ1973OLKUSZOSV TEAM OLKUSZPolskaBrak
436TRZEBIŃSKA EMILIA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
437TRZEBIŃSKI KRZYSZTOF1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
438TRZEBIŃSKI KRZYSZTOF1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
439TRZEJA ZDANOWSKA DOROTA1973BĘDZINPolskaBrak
440TYKA EDWARD1943ŚWIĘTOCHŁOWICENIESTOWARZYSZONYPolskaBrak
441TYRKA PRZEMYSŁAW1984CHORZÓWPolskaBrak
442UCIUVMYHXBV MARK1971SBWTNFHPOOHDEZKECNFYCAFQCRFYPolskaBrak
443UFDLTTVXBGPHOCIOODZ MARK1948FPPKTZNKNZMEFTKLGFHFSITGFDCPolskaBrak
444UGXXJDCRWYTYDMQIYJ MARK1962PPCQMPUATWSMQIJIPDYBJCPolskaBrak
445URACZ WIOLETA1976SOSNOWIECPolskaBrak
446USZOK ALEKSANDER1977KATOWICEPolskaBrak
447VTZZIMHTTGUMQXQCQRD MARK1991LGNAGDFWJHADDZDKMGHIOEBOPXPolskaBrak
448WABIK KRZYSZTOF1984WOJKOWICE KOŚCIELNEKLUB WESOŁEGO SZAMPANA :-)PolskaBrak
449WALASIK JAROSŁAW1972JAWORZNOPolskaBrak
450WALENTYŃSKI KRZYSZTOF1954JAWORZEPolskaBrak
451WAŁĘSIAK PATRYCJA1990SOSNOWIECPolskaBrak
452WAWRZYNIAK ANDRZEJ1958KATOWICEPolskaBrak
453WAWRZYNIAK PAWEŁ1966DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
454WAYDOWICZ PRZEMYSŁAW 1980TARNOWSKIE GÓRYPKO SILESIA RUNNING TEAMPolskaBrak
455WESOŁOWSKI RAFAŁ1975SOSNOWIECFUNDACJA EXODUSPolskaBrak
456WIENER MARCIN1972KATOWICEPolskaBrak
457WILK TOMASZ1976KATOWICEPKO BANK POLSKIPolskaBrak
458WINKLER AGNIESZKA1973KATOWICEPolskaBrak
459WITECKA  MILENA 1987DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
460WLAZŁO MACIN1977SOSNOWIECCSIR AGATSUPolskaBrak
461WŁODEK MARCIN1975DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
462WMZPOQCXMGVQTQALRID MARK1963BZTSMBRGBHQGWAUHFFNQHZSTLQPolskaBrak
463WOJCIECHOWSKA PATRYCJA1995SOSNOWIECPolskaBrak
464WOJCIECHOWSKA PATRYCJA199541-208PolskaBrak
465WOJCIK PAWEL1983DABROWA GORNICZAPolskaBrak
466WOJTASIK ŁUKASZ1977KATOWICERALLYLAB TEAMPolskaBrak
467WOJTASIŃSKI ROBERT1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
468WOŚ KATARZYNA1985SOSNOWIECPolskaBrak
469WOŹNIAK MAREK1964WOJKOWICE1964PolskaBrak
470WOŹNICA ADRIAN1987PIEKARY ŚLĄSKIEGRUPA NOMAXPolskaBrak
471WÓJS ADRIANNA 1982ZAWIERCIEGRUPA JURA'PL NORDIC WALKINGPolskaBrak
472WROŃSKI DAWID1997DABROWA GORNICZATKKF MOSIR CZELADZPolskaBrak
473WRÓBEL GRZEGORZ1969DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
474WRÓBLEWSKI JAN MARIAN1980BIELSKO-BIAŁAROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZPolskaBrak
475WYDUCH JAN1949MIKOŁÓWHADES MIKOŁÓWPolskaBrak
476WYLECIAŁ DOROTA1960KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolskaBrak
477WYQQDRDTXLRWFARMBMJ MARK1958HZVSCDTQQIWYUZXEFSNPKPZOYPolskaBrak
478XQMBIRBLCZDTKDKOPFQ MARK1950AXQOQFRFVDFTCJCLLQZLLPolskaBrak
479YMXOPYFREJBRN MARK1987KONYSNSPTCYYKILTBMONEDMWYUAVEJGYTKPolskaBrak
480ZACZKOWSKA-GACA AGNIESZKA1971DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
481ZAGÓRNY MARCIN1988KROSNO ODRZAŃSKIESPORT TEM RADNICAPolskaBrak
482ZAJĄC ŁUKASZ1985PIEKARY ŚLĄSKIEBTM RUNNERSPolskaBrak
483ZAJDEK PIOTR1977DĄBROWA GÓRNICZAPolskaBrak
484ZAK PAWEL1981SOSNOWIECPolskaBrak
485ZALEWSKA-ŻELAZNY ASIA1982BYTOMPolskaBrak
486ZAMOJSKA IWONA1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
487ZAMOJSKI BARTEK1976TYCHYMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolskaBrak
488ZDUJLERCE MARK1966HGFKGTVZFZMRNNDBFEAHLLUOOHDVJAPolskaBrak
489ZEGARMISTRZ JACEK1983KRAKÓWPROBALANS.PLPolskaBrak
490ZEZULA ARTUR1979SKAWINAPolskaBrak
491ZWIEJSKI TOMASZ1986TORUŃPolskaBrak
492ŻUCHOWICZ ELZBIETA19595DĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
493ŻUCHOWICZ ROBERT1960DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolskaBrak
494ŻYŁA GRZEGORZ1976OLEŚNICAKLUB BIEGACZA SZERSZEŃPolskaBrak